w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Znał datę śmierci Królowej Elżbiety. Powiedział, kiedy umrze Karol III. Zostało mu…

7 czerwca niejaki David Logan umieścił na Twitterze wpis, w którym podał datę śmierci królowej Elżbiety II. Przepowiednia była trafiona.

data śmierci karola iii
Fot. YouTube

Choć jego konto zostało zablokowane, mężczyźnie udało się skutecznie przewidzieć datę śmierci królowej Elżbiety II. Użytkownik Twittera ujawnił datę 7 czerwca, czyli trzy miesiące wcześniej. Co ciekawe, podał też konkretna datę śmierci jej następcy – Karola III.

Przewidział datę śmierci Elżbiety II. Podał datę zgonu Karola III

Mężczyzna, o którym właściwie nic nie wiemy, bardzo trafnie przewidział datę śmierci królowej Elżbiety II. Chwilę później został zablokowany przez serwis Twitter. Wcześniej z powodu szumu wokół niego profil został przez niego ukryty.

W treści jego wpisu była również data śmierci króla Karola III. Logan Smith, bo o nim mowa, jest osobą, o której nic nie wiemy. 7 czerwca na swoim profilu na Twitterze ujawnił dzień, w którym królowa Elżbieta II umrze. Niestety, ale celnie wskazał na 8 września 2022 roku.

Zdaniem użytkownika Karol III również ma nie żyć długo. Według niego król umrze dokładnie 28 marca 2026 roku.

karol iii wiek żona dzieci
Fot. Twitter

Zrzuty ekranu z jego wpisów stały się niezwykle popularne na wszystkich portalach społecznościowych. Czy rzeczywiście stanie się tak, jak napisał? Czy król Karol III umrze w marcu 2026 roku? Jedno jest pewne – to najstarszy z czwórki dzieci królowej i księcia Filipa. Gdyby proroctwo internauty sprawdziło się, król będzie rządził zaledwie trzy i pół roku.

Ma 73 lata. Oczywiście życzymy mu długiego panowania i życia w zdrowiu. Czy przepowiednia okaże się trafna? Czas pokaże, ale już teraz – mimo wszystko – warto zapisać sobie tę datę, by móc się przekonać.

jasnowidz jackowski policja

Rzecznik policji wygłosił oświadczenie. Chodzi o jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

marlena maląg emerytury przywilej wiek emerytalny praca

Ta zmiana dotknie prawie 7 mln seniorów. Maląg: „Nie będzie jak było do tej pory”