w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Przerażające odkrycie w lumpeksie. Kobieta znalazła to w kieszeni marynarki

Setki osób zareagowało w mediach społecznościowych po tym, jak klientka lumpeksu znalazła wewnątrz marynarki tajemniczą kartkę. Pokazała ją na Facebooku.

lumpeks czy to dobry biznes
Fot. freepik

Klientka second handu (zwanego potocznie lumpeksem) lubiąca łowić okazje, podczas ostatnich zakupów przypadkiem znalazła ciuch, którego od dawna szukała. Marynarka przypadła jej do gustu i już była gotowa ją nabyć, ale jej radość nie trwała długo. W pewnym momencie zauważyła doczepioną do ubrania kartkę z tajemniczym napisem.

Odrażająca wiadomość. Kobieta znalazła to w ubraniu

Sprawę opisał brytyjski portal „Daily Star” w kwietniu 2021 roku. Setki osób natychmiast zareagowało na Facebooku po tym, jak zamieszczono tam post przedstawiający znalezisko, na które natrafiła klientka JoAnn podczas rutynowych zakupów w jednym z tamtejszych lumpeksów.

JoAnn to prawdziwy łowca okazji i promocji. Znalazła piękną czerwoną marynarkę ze zdobieniami. Od razu się na nią zdecydowała, bo tego właśnie od jakiegoś czasu szukała w second handach. Jej radość nie trwała jednak długo, bo stojąc przy kasie zauważyła, że w kieszeni ubrania znajduje się kartka. Gdy przeczytała, co było na niej napisane, zamarła.

Wielu komentujących osób wyraziło smutek, gdy ostatecznie rozszyfrowano treść umieszczoną na karteczce. Ktoś odręcznie napisał: „Pochowaj mnie w tej czerwonej marynarce„. Jak wskazali komentujący fotografię na Facebooku, ktoś nie spełnił ostatniego życzenia zmarłej osoby i nie dopełnił obowiązku.

Odrażająca wiadomość. Kobieta znalazła to w ubraniu

Było to dla nich w pewnym sensie smutne. Prawdopodobnie nieznana nam osoba powinna była przypiąć kartkę w bardziej widocznym miejscu. Część komentujących wysnuła też teorię, że być może osoba ta mieszkała samotnie i nawet nikt nie był w stanie spełnić jej ostatniego życzenia.

Decyzja o tym, w co ubrać ukochaną osobę na pogrzeb, jest tak trudna i emocjonalna. Gdyby notatka nie była ukryta w kieszeni tak głęboko, byłaby szansa na pochowanie tej osoby w znalezionej w lumpeksie marynarce.

Charakter pisma na kartce wskazuje też, że mogła to być osoba starsza. Niestety nie znamy finału sprawy i czy kobieta zdecydowała się ostatecznie na zakup ubrania. Trzeba jednak przyznać, że zakupy tamtego dnia były dla niej wyjątkowo emocjonujące.

marynarki lumpeks
Fot. Facebook

Źródło: Daily Star, ladbible.com

rower prawo o ruchu drogowym

Jeździsz codziennie rowerem? Lepiej to przeczytaj. Policjanci ostrzegają

kaczyński sondaż pis

Kaczyński dostał na biurko wspaniałą wiadomość. Na Nowogrodzkiej strzelają korki od szampana