w ,

Pierwszy taniec z „Dirty Dancing” na polskim weselu. Ada i Mateusz sprawili, że gościom opadły szczęki

Pierwszy taniec na weselu to jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących momentów w życiu pary młodej. Doskonale wiedzieli to Ada z Mateuszem. Goście nie mogli wyjść z podziwu.

ada i mateusz dirty dancing taniec wesesle
Fot. YouTube / Beres Film (screen)

Pierwszy taniec na weselu to najważniejszy moment. Każda para przygotowuje się do tego długo zawsze zamierzając zaskoczyć gości. To nie tylko wzruszający sposób na pokazanie swojej miłości gościom, ale też okazja do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych.

Pierwszy taniec na weselu? „Dirty Dancing” przychodzi z pomocą

Czy warto zatańczyć taniec z filmu „Dirty Dancing” i dlaczego? Nie da się ukryć, że ten moment w jednym z najpopularniejszych filmów na świecie nieustannie wzbudza emocje. To jest po prostu kultowa scena, obok której nie sposób przejść obojętnie. Czy warto spróbować zaskoczyć gości i odtworzyć scenę na własnym weselu?

Taniec do piosenki „Time of my life” znają i lubią miliony ludzi na całym świecie. Jest pełne pasji, energii i romantyzmu. Czy jest coś, co bardziej pasuje do klimatu wesela? To jednak także duże wyzwanie, które wymaga od pary młodej sporej odwagi, zaangażowania i koordynacji.

Może być symbolem, że są gotowi na wspólne przeżywanie przygód, ale i pokonywanie życiowych trudności. To również niespodzianka, która z pewnością zachwyci i rozbawi gości. Jest to niebanalne, oryginalne i – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – zapadające w pamięć.

Należy jednak pamiętać, to na pewno jest to też ryzyko. Taniec może się nie udać lub skończyć kontuzją. Wymaga dużej sprawności fizycznej, precyzji i synchronizacji, a także ogromnego zaufania. Nie każda para młoda będzie w stanie opanować tak skomplikowane figury.

Ada i Mateusz. „Dirty Dancing” w ich wykonaniu wzbudził zachwyt

O tym, czy warto skusić się na ten taniec jako pierwszy na weselu, to indywidualna decyzja każdej pary młodej. Wpływ na to będą miały nie tylko preferencje muzyczne, ale przede wszystkim umiejętności. Ważne jest, aby nie robić nic na siłę i tylko z myślą o gościach. To parze młodej ma przede wszystkim sprawiać radość i satysfakcję.

Na portalu YouTube (kanał Beres Film – firmy zajmującej się kreatywnym utrwalaniem wspomnień) pojawiło się niesamowite nagranie z polskiego wesela. Głównymi bohaterami są Ada i Mateusz, którzy idealnie odtworzyli taniec znany z kultowego filmu „Dirty Dancing„.

Rodzina nie mogła wyjść z zachwytu szczególnie w kulminacyjnym momencie. Wszyscy to wesele na pewno zapamiętają na długo.

Ten niezwykle energiczny i żywiołowy pierwszy taniec Ady & Mateusza możecie obejrzeć poniżej.

anastazja rubińska zdjęcia partner chłopak

Niepokojące wieści ze śledztwa w sprawie zamordowanej Polki. Prawnik rodziny potwierdza

polacy bogacą się najszybciej na świecie

Już 9 na 10 Polaków robi to kupując żywność. Rząd wciąż unika komentarza na ten temat