w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski otwarcie o nadciągającej katastrofie. „O tym będzie mówić cały świat”

W swojej ostatniej wizji najbardziej rozpoznawalny w kraju jasnowidz przestrzega przed wielkim kataklizmem. O co konkretnie chodzi Jackowskiemu?

jackowski nowa wizja białoruś granica migranci
Krzyszytof Jackowski nie ma złudzeń. To, co się dzieje, na granicy to dopiero początek. Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to bez dwóch zdań najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Zajmuje się on nie tylko szukaniem zaginionych osób, ale też za pośrednictwem swojego kanału na YouTube prowadzi wizje na żywo mówiąc, co się wydarzy. Tym razem ma dla nas kolejne fatalne wieści.

Jackowski: „Przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili żyjemy”

W najnowszej wizji Krzysztofa Jackowskiego, z którą można zapoznać się w całości na jego oficjalnym profilu na YouTube, jasnowidz zawarł ostrzeżenie przed nadciągającym kataklizmem. Jego zdaniem sytuacja ta dotknie nie tylko Polskę, ale też cały świat. Jak zasugerował Jackowski, będzie to temat numer jeden i będzie o tym mówić każdy.

Jasnowidz twierdzi, że skutki tego, co się ma wydarzyć, będą straszne i odczuwalne przez wszystkich. To nie pierwsze niepokojące wizje Jackowskiego. Część z nich nawet się sprawdziła, co i jego mocno momentami zaskoczyło. Bez względu jednak na trafność jego wizji, Jackowski wciąż budzi ogromne zainteresowanie widzów w sieci.

Jackowski jest niemal całkowicie przekonany, że nadciągający kataklizm zmieni na chwilę nasze postrzeganie świata, a nad naszym życiem zapanują mrok i niepokój o przyszłość. Co takiego powiedział podczas ostatniego spotkania z internautami?

Czeka nas na Ziemi kataklizm, o którym będzie mówić cały świat, tak on będzie duży. I przyćmi to na moment całą nienormalność, w której w tej chwili oparach żyjemy. Obawiam się, że i tak ta nienormalność po tym wróci, ale mimo wszystko zobaczyłem to bardzo mocno – powiedział Jackowski. Jak przyznał, sytuacja, która nas dotknie, sprawi, że docenimy to, jak ważna jest dla nas woda.

Skutki tego, co się stanie, będą dotkliwe

Jak przyznał profeta z Człuchowa, kataklizm, który nastąpi, będzie miał dotkliwe skutki dla ludzkości na całej planecie. Do tragedii ma jego zdaniem dojść w godzinach porannych. – Piąta, przed piątą, może piąta piętnaście, piąta czterdzieści pięć… Na pewno piąta godzina, być może nad ranem. Nie jestem pewny, czy to będzie zdarzenie naturalne, ale jeśli tak, będzie to wyjątkowo silne – przestrzegł jasnowidz.

Świat będzie huczał. Uciszy to całą paranoję, która się od jakiegoś czasu na świecie dzieje – przyznał zaniepokojony Jackowski. W pewnym momencie stwierdził, że będzie to „katastrofa epokowa„. Przy okazji spotkania z widzami jasnowidz Jackowski rozprawił się ze swoimi poprzednimi wizjami i starał się wykazać, co z jego zapowiedzi się sprawdziło, a co nie.

Rumunia szczątki rosyjskiego drona

Szczątki rosyjskiego drona w Rumunii. Jest potwierdzenie i stanowcza reakcja NATO

guma guar szkodliwość majonez co to sałatka jarzynowa

Jest bardzo szkodliwa, ale jemy ją często. Lekarze są w tej kwestii jednomyślni