w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Młody ksiądz zrobił przy ołtarzu coś nieoczekiwanego. „Aż mam ciarki…”

To nagranie jest jednym z tegorocznych hitów internetu. Jego bohaterem jest młody ksiądz, który dopiero co zaczął posługę. Podczas mszy stanęła przy nim jego matka.

hit internetu 2022 tiktok
Fot. Twitter / Sachin Jose

Dziennikarz katolicki pracujący dla stacji Shalom World zamieścił na Twitterze bardzo wzruszający filmik. Widać na nim, jak podczas mszy do młodego księdza podchodzi kobieta. To, co zrobił kapłan, wzbudziło wielkie emocje w użytkownikach sieci.

Hit internetu. Emocjonalny moment uchwycony na nagraniu

Nagranie szybko stało się hitem. Młody ksiądz, którego widać na filmie, to nowo wyświęcony brazylijski kapłan. W trakcie mszy stanęła przed nim dorosła kobieta. Okazało się, że to jego matka. Jedna z internautek napisała pod nagraniem: „Aż mam ciarki…„.

Katolicki dziennikarz pochodzący z Indii, Sahim Jose Ettiyil, wrzucił trwające zaledwie 45 sekund nagranie na swój profil w mediach społecznościowych. Film został juz polubiony niemal 11 tys. razy i obejrzany ponad 164 tysiące razy.

Nowo wyświęcony księdza został sfilmowany w momencie, gdy błogosławił wiernych, którzy do niego podchodzili. W związku z tym, że jest nowo upieczonym księdzem, było to dla niego samego powodem wzruszenia i płaczu. Nie był jednak w stanie opanować emocji, gdy stanęła przed nim jego matka.

Co za emocjonalny moment! Nowo wyświęcony brazylijski ksiądz płacze z radości po udzieleniu błogosławieństwa swojej matce – napisał katolicki publicysta Sachin Jose na Twitterze. Pod postem wrzucił nagranie całego zdarzenia.

Duchowny z trudem powstrzymywał emocje. Niezwykła reakcja

W momencie, gdy przed księdzem stanęła jego matka, nastąpiła kulminacja. Chłopak nie był w stanie opanować płaczu i kapiących z jego oczu łez szczęścia. Kobieta zgodnie z procedurą dokonała obmycia rąk syna, następnie on podniósł ręce aby swoją matkę pobłogosławić. Nie mogło się to skończyć inaczej i energicznie się przytulili.

Mój najdroższy Sachinie, jesteś absolutnie wspaniały, że podzieliłeś się z nami tą piękną historią. Jestem tak wdzięczny za to, że przynosisz nam niesamowite historie i filmy. Niech Bóg cię błogosławi – napisał anonimowy użytkownik Twittera do dziennikarza, który ujawnił nagranie.

Tylko mogę sobie wyobrazić, jak wiele myśli miał w tym momencie względem swojej mamy i jej starań, by wychować go jak najlepiej – skomentował inny internauta. Rzeczywiście nagranie dowodzi, jak wielką wdzięcznością młody kapłan obdarzył matkę. To najpiękniejsze podziękowanie za całą miłość, jaką mu dała od czasów narodzin.

Źródło: Twitter

300 zl na paliwo od kiedy

Rząd zwraca kierowcom nawet kilkaset złotych za paliwo. Mało kto wie o tej uldze

blokada stron dla dorosłych w polsce

Część Polaków straci bezpowrotnie dostęp do internetu. Ustawa już została napisana