w ,

Powiększyła usta i teraz żałuje. Ostrzega inne kobiety przed koszmarem, który ją spotkał

Powiększanie ust to w ostatnich latach wśród kobiet popularny zabieg. Niestety czasami nie zostaje on przeprowadzony tak, jak należy. Skutki mogą być opłakane.

powiększanie ust czy jest bezpieczne
Fot. TikTok / @jessicacaileyburko

Botoks, wypełniacze, implanty… świat medycyny estetycznej jest bardzo bogaty w produkty, które mają poprawić wygląd kobiet. Każda ma bowiem jakieś mniejsze lub większe mankamenty, które można dziś bez trudu poprawić. Są jednak sytuacje, w których zabieg nie musi się udać

Powiększanie ust się nie udało. 27-latka ostrzega inne kobiety

Przed skutkami powiększania ust ostrzega w internecie 27-letnia TikToker’ka. Wygrała ona w konkursie darmowe ostrzykiwanie ust preparatem powiększającym usta. Chciała wyglądać jak bogini, a zamieniła się w potwora. Do dziś wspomina, jak przyjęła nagrodę z ogromną radością, a dziś tak bardzo cierpi.

27-letnia Jessica wybrała się do kliniki, aby zrealizować usługę, która była wygraną w konkursie. Nic nie zapowiadało tego, co się później stało, a jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dziś dzieli się swoją historią w internecie i przestrzega inne kobiety przed tego typu zabiegami wykonywanymi przez niekompetentne osoby.

Dziewczyna miała już robiony podobny zabieg sześciokrotnie i wiedziała, z czym się to wiąże. Znała uczucie nakłuwania ust igłą i związany z tym ból. Ale czego nie robi się dla bycia piękniejszą? Niestety za siódmym razem nie wyszło. 27-latka opowiedziała swoją tragiczną historię na TikToku. Jak wspomina tamten dzień?

Natychmiast po tym, jak zrobili mi zastrzyk, spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem spuchnięta – wspomina Jessica. Już wtedy widziała, że coś nie poszło tak, jak zwykle. Postanowiła skorzystać więc z rady lekarza, który zapisał jej odpowiednie leki. Nic jednak po nich się nie zmieniło, wręcz było jeszcze gorzej.

„Uważajcie, do kogo chodzicie robić zabieg…”

Mijały kolejne dni, a usta 27-latki wyglądały tak, jakby miała na sobie strój na Halloween. Przypominała wielką rybę. Nie chciała już dłużej czekać, aż leki zadziałają i wybrała się pilnie do przychodni w celu pozbycia się preparatu z ust. rozpuszczeniu wypełniaczy. Lekarzom szczęśliwie udało się przywrócić usta do normalnego kształtu – miała wielkie szczęście.

Dziś Jessica opowiada o swoim przykrym doświadczeniu wszystkim kobietom i wykorzystuje do tego swoje zasięgi na TikToku. Ma nadzieje, że jej przesłanie dotrze do jak największej liczby dziewczyn, które też pragną poprawiać swoją urodę w klinikach.

Jeśli po zabiegu Twoje usta wyglądają tak jak moje, powinnaś zacząć się martwić. Natychmiast rozpuść wypełniacze i idź do kogoś innego – poleca Jessica. Nie wiadomo jednak, co by się stało, gdyby poczekała jeszcze kilka dni. Paniom sugerujemy, aby nie poprawiały tego, co naturalne. Naturalne jest zawsze najpiękniejsze – mimo wad!

Jessica spotkała się z bardzo różnymi opiniami pod nagraniem. Jednak nie brakowało tych, które dodawały otuchy i chwaliły za odwagę. Było jednak też sporo hejtu i krytyki.

Biedactwo, myślę, że jesteś bardzo odważna, żeby się pokazać w takim stanie. Oczywiście nie wiedziałaś, że to się tak potoczy. Zignoruj wszystkie paskudne komentarze. Będę się za ciebie modlić. Jesteś bardzo atrakcyjna, nie potrzebujesz żadnych ulepszeń – napisała jedna z internautek.

@jessicacaileyburko Be careful who you go to. #fyp #cosmeticnightmares #trending ♬ original sound – Jessica Cailey Burko

dieta królowej elżbiety ii

Żyła w zdrowiu 96 lat. Kucharz Elżbiety II ujawnił, co królowej nigdy nie podawano

Nie żyje znana polska dziennikarka. Zmarła nagle. „Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować”