w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

„Śpiący prorok z Leszna” i jego wizja o III wojnie światowej. Wskazał na te polskie miasta

Znany powszechnie jako śpiący prorok z Leszna polski jasnowidz przepowiedział III wojnę światową. Pozostawił po sobie dramatyczne zapiski dotyczące Polski.

śpiący prorok z leszna
fot. arch. Janiny Gorgosz – Węcławek

Mrożące krew w żyłach wizje i przepowiednie jasnowidza znanego Polakom szerzej jako „śpiący prorok z Leszna” dotyczą również Polski. Zapiski zmarłego w 2010 roku Mariana Węcławka wskazują jasno na wybuch III wojny światowej i skutków, które mają dotknąć nasz kraj.

Śpiący prorok z Leszna. Przepowiednie o polskich miastach w czasie wojny

Marian Węcławek zmarł w 2010 roku w wieku 86 lat. Jego żona ujawniła jednak jego notatki, które latami tworzył w zeszytach. Okazuje się, że już wiele lat temu wizjoner z Leszna widział w swoim umyśle wybuch III wojny światowej. Jego przepowiednie dotyczyły głównie Polski i jej roli w tym konflikcie, ale też skutków wojny dla nas wszystkich.

Węcławek w mediach znany jest pod pseudonimem „śpiący prorok z Leszna„. Ludzie często wyszukują informacje na jego temat wpisując w wyszukiwarce Google takie właśnie stwierdzenie. Odchodząc w wieku 86 lat zostawił po sobie wiele zapisanych od A do Z zeszytów

Na szczęście były tam zapisane nie tylko wizje, ale i ich interpretacje. Co ciekawe, w rozmowach z mediami twierdził, że zna dokładną datę swojej śmierci.

Żona wizjonera – Janina – dawno temu występowała wraz z nim w programach telewizyjnych. Chwalili się oni skutecznością jego przepowiedni – od trzęsienia ziemi w Meksyku i w Japonii po sukces piłkarski w 1974 roku.

W jego notatkach zawarte był przepowiednie na temat skutków wybuchu w Czarnobylu. To on pierwszy przepowiedział też wybór Karola Wojtyły na papieża czy Aleksandra Kwaśniewskiego na prezydenta Polski. Jego osoba to prawdziwy fenomen, który do dziś nie został wyjaśniony.

III wojna światowa przepowiednie
fot. arch. Janiny Gorgosz – Węcławek

III wojna światowa. Te polskie miasta zagrożone?

Na Ukrainie trwa wojna i wygląda na to, że Rosja nadal będzie dążyć do eskalacji tego konfliktu. Jaka jest szansa, że z tego zrodzi się III wojna światowa i czy polskie miasta są bezpiecznie? Okazuje się, że Marian Węcławek nie miał w tym kontekście dobrych wieści. Konflikt w końcu wybuchnie i nas na pewno dotknie.

Zdaniem tego polskiego Nostradamusa całkowita zagłada ma dotknąć Szczecin. Zobaczył też, że w obliczu globalnego konfliktu z Watykanu ucieknie urzędujący papież. Jednocześnie załamie się wiara, a kwestie religijne zostaną przesunięte na daleki plan. W stolicy Kościoła dojdzie wówczas do gigantycznej rewolucji.

Wizjoner z Leszna napisał w swoim kajecie, że w najgorszym momencie III wojny światowej Białoruś stanie z Polską ramię w ramię. Rosja ma zostać zaatakowana przez Turcję wspólnie z Chinami. Niemcy ponownie mają dopuścić się ataku na Polskę – zupełnie tak samo, jak w 1939 roku.

Które polskie miasta mogą być najbardziej zagrożone w tym trudnym czasie? Węcławek wskazał na Kalisz i Wałbrzych. Z kolei jednym z niewielu miast, które nie zostanie dotknięte kataklizmem, ma być Poznań. Problemów nie unikną z kolei mieszkańcy Wrocławia, gdzie profeta wprost zapowiedział zniszczenie miasta.

Szczecin zniszczony w połowie, ewakuacja Dolnego Śląska

W czasie wojny zostanie użyta broń jądrowa. Jest mi wiadomo tylko o dwóch bombach. (…) Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie – zapowiadał lata temu „śpiący prorok z Leszna” cytowany przez Radio ZET.

Wizjoner z Leszna sporządził też wiele zapisków dotyczących tematów innych niż wojna. Jego zdaniem zalane zostanie całe Trójmiasto z powodu skutków zmian klimatycznych.

Jego zdaniem Polska wyrośnie na liczący się w Europie kraj sięgający granicami Kijowa. Ile w tym prawdy? Możliwe, że za naszego życia będziemy mieli okazję się przekonać.

Źródło: MSN, Radio ZET

czy koty widzą duchy

Czy zwierzęta widzą duchy ludzi zmarłych? Nowe zaskakujące wnioski ekspertów

płaca minimalna 2024 ile na rękę

Niepokojące prognozy. Chodzi o płacę minimalną. Eksperci: „To będzie katastrofa”