w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Danuta Holecka ogłosiła Polakom radosną nowinę! Czekała z tym do samego końca „Wiadomości”

Wspaniałą wiadomość ogłosiła na koniec ostatniego wydania „Wiadomości” w TVP prowadząca Danuta Holecka. Widzowie bez wątpienia wpadli w euforię.

oglądalność tvp i tvn wykres
Fot. Wiadomości TVP (screen)

To może dziwić, bo w „Wiadomościach” w TVP przekazywane są w zasadzie tylko radosne nowiny. A to tylko kolejna z nich. Prowadząca program Danuta Holecka ogłosiła widzom wspaniałą informację. Na jej twarzy wyraźnie zarysował się uśmiech.

Danuta Holecka czekała z tym do samego końca. Widzowie zadowoleni

Uspokajamy. Nie chodzi tu o to, że Danuta Holecka spodziewa się potomstwa. Jednak ta informacja wyraźnie wzbudziła na jej twarzy ogromny uśmiech, podobnie jak u widzów TVP. Chodzi o starcie telewizji TVP i TVN o serca i uwagę telewidzów. W ostatni weekend z „Wiadomości” dowiedzieli się oni, że ich kanał ma gigantyczną oglądalność.

W sierpniu widzowie wybrali Telewizję Polską, oczywiście. To właśnie u nas najchętniej oglądali Państwo informacje, sport i rozrywkę. Najpopularniejszą anteną była jedynka, a za nią dwójka – powiedziała radosna Holecka, po czym oznajmiła, że to „Wiadomości” i inne programy informacyjne TVP są programem ukochanym przez Polaków.

Prowadząca czekała z tą informacją do samego końca głównego wydania programu. Widać było, jak wielka duma i satysfakcja ją rozrywa. Można sobie tylko wyobrazić, co czuli wówczas widzowie ukochanego programu.

Przy okazji okazało się, że ogromnym sukcesem okazała się transmisja na żywo z defilady 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Polskiego. Ale widzowie TVP ukochali sobie – jak co roku – wspólne śpiewanie z warszawiakami z okazji 1 sierpnia. Te wszystkie relacje zgromadziły przed ekranami w całej Polsce miliony osób.

Prowadząca „Fakty” w TVN ma inne dane

Z kolei jak czytamy na portalu goniec.pl, TVP Info jako jedyna stacja informacyjna zanotowała wzrost oglądalności w porównaniu do ubiegłego roku. Konkurencja ma się gorzej, bowiem Polsat News stracił 6 proc., a TVN24 7 proc. swojej widowni.

Coś całkiem odmiennego ogłosiła z kolei widzom stacji TVN prowadząca „Fakty” Anita Werner. Jej zdaniem (a konkretnie zdaniem ekspertów firmy badawczej Nielsen), jej program oglądało średnio nawet o 100 tys. więcej widzów niż konkurencyjne „Wiadomości” w publicznej stacji.

Dziennikarka ujawniła też, że to właśnie jej program i jej stacja – TVN24 – jest najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w całej Polsce. Sukces osiągnęła też witryna internetowa tej stacji. – To zdecydowanie najlepszy wynik wśród portali stacji informacyjnych – powiedziała rozbawiona Werner.

woda święcona skład bakterie

Naukowcy szczerze o wodzie święconej. Lepiej nie wkładać rąk. „Musimy ostrzec ludzi”

morawiecki w brukseli

„Należy ograniczyć świadczenia socjalne”. Morawiecki ujawnił swoją receptę na kryzys