w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Kobieta wzięła psa ze schroniska. W drodze do domu zwierzę zrobiło coś niezwykłego

O tym, że zamiast kupować zwierzaka, lepiej jest go adoptować ze schroniska, nie trzeba mówić. Ta historia tylko tego dowodzi. Wdzięczność w całej okazałości!

pies ze schroniska pierwsze dni w domu
Fot. Freepik

Abigail – Popularna TikTok’erka mieszkająca w Karolinie Południowej (Stany Zjednoczonej), długo zastanawiała się, czy sprowadzić do domu kolejnego członka rodziny. W końcu zdecydowała się wybrać do pobliskiego schroniska dla zwierząt, gdzie znalazła idealnego towarzysza dla siebie. To, co zrobił w czasie transportu do domu, wyciska łzy.

Wzięła psa ze schroniska. Ten podziękował jej najlepiej, jak potrafił

Nagranie, które pokazuje psią wdzięczność, zostało już na TikToku polubione ponad 2 mln razy. Abigail z Karoliny Północnej (USA) wywołało ogromne poruszenie w sieci i stało się prawdziwym hitem. Nic dziwnego. Nie można sobie wyobrazić lepszego dowodu na wdzięczność psa, gdy zabrano go ze schroniska i zaoferowano nowe życie.

Kobieta zdecydowała się zaadoptować psa ze schroniska i powiększyć rodzinę. Wybrała tego, którego wzrok urzekł ją najbardziej, czyli przypominającego amstaffa byłego psa ratownika. Kobietę ogarnęło ogromne wzruszenie, gdy tylko pies wsiadł do samochodu i rozpoczęła się podróż do domu. On już wiedział, że czeka go radosna przyszłość.

Co widzimy na nagraniu? Otóż nowy nabytek siedzi na fotelu pasażera i dokładnie obserwuje wszystko, co widzi za szybą. Co chwilę zerka jednak na swoją nową mamę i przez całą drogę trzyma ją łapą za rękę. Kobieta była oczarowana tym wyjątkowym gestem, który tak wiele pokazuje.

Nagranie zostało wyświetlone przez użytkowników TikToka już prawie 10,5 mln razy. Psiak wywołał falę komentarzy, w których inni użytkownicy tego medium społecznościowego nie kryli swojego ogromnego wzruszenia. Tak – psy czują i potrafią pokazać, jak bardzo nas kochają. Pies mieszka teraz z Abigail i jej rodziną dając każdego dnia ogromną radość.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem psa, to obejrzyjcie to nagranie, a serce Wam zmięknie. Tak, to prawda – dzięki adopcji jesteśmy w stanie zmienić życie zwierzaka o 180 stopni. Przyjmując go pod swój dach mamy okazję obserwować, jak zmienia się na naszych oczach z wystraszonego i smutnego czworonoga w biegający wulkan radości i energii. Adoptujmy, nie kupujmy!

@abigailada12 He’s such a sweet boy 🥰 #shelterdog #adoptdontshop #rescuedog #sweet #adoption #shelter #dogsoftiktok #muttsoftiktok ♬ Sky Aesthetic – Tollan Kim

tadeusz sznuk ile zarabia wiek jeden z dziesięciu

Szokujące doniesienia o Tadeuszu Sznuku. Tajemnica „Jeden z dziesięciu” wyszła na jaw

zwracanie długów big infomonitor krajowy rejestr długów windykacja komornicza komornik

Pukają do drzwi i wtedy się zaczyna. To zjawisko narasta w niepokojącym tempie