w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Władimir Putin boi się ich jak ognia. Kim są ci dwaj mężczyźni? Znamy nazwiska

Jak ujawnił były agent KGB Siergiej Żyrnow, Władimir Putin nie ma szacunku do nikogo, w szczególności do osób z Europy. Jednak są dwie osoby, których się obawia.

putin mobilizacja wojsk memy
Fot. YouTube

Były agent KGB Sergiej Żyrnow pojawił się w redakcji kanału telewizyjnego Channel 24. Pytany o Władimira Putina stwierdził, że polityk ten nie obdarował szacunkiem nikogo jeśli chodzi o przywódców Europy. Z drugiej strony rozmówca wskazał na dwie osoby, których najważniejszy człowiek na Kremlu się obawia.

Kogo boi się Putin? Poznaliśmy nazwiska dwóch mężczyzn

To, że Putin mało kogo szanuje, raczej nie jest tajemnicą. Czuje on pogardę do większości przywódców krajów Zachodu, w szczególności Europy. Jak czytamy na Onet.pl, są jednak ludzie, których prezydent Rosji się boi. Kim są ci tajemniczy mężczyźni?

Funkcjonariusz KGB Siergiej Żyrnow w trakcie wywiadu ujawnił, że dyktator z Kremla liczy się ze zdaniem dwóch osób i tylko przed tymi ludźmi czuje jakikolwiek respekt, niepewność i lęk.

Pierwszym z nich jest prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, który niedawno wygrał kolejny raz wybory prezydenckie i będzie rządził trzecią pod rząd kadencję. Choć Turcję i Rosję łączą liczne wspólne interesy (głównie energetyczne), to i tak Turcja z reguły wychodzi na tej współpracy dużo lepiej.

Drugą osobą, której mocno się obawia i przed którą Putin odczuwa silne przerażenie, jest chiński przywódca Xi Jinping. Żyrnow stwierdził w rozmowie telewizyjnej, że Turcji zdarzyło się już zestrzelić rosyjski myśliwiec Su-24 bez żadnego zastanowienia, gdy ten naruszył przestrzeń powietrzną. Jest to więc polityk twardy i pilnujący swoich interesów.

Prezydent Rosji czuje respekt tylko przed tymi, którzy mają siłę

Turcja jest szczególnym krajem należącym do NATO. Z jednej strony to członek sojuszu, z drugiej jednak Erdogan to polityk najwyższej klasy, który gra własną grę i potrafi zadbać o interes narodu. Dla Putina jest on nieprzewidywalny.

Sytuacja, w której samolot NATO strąca rosyjską maszynę, była pierwszym takim incydentem od lat 50-tych ubiegłego wieku. W przypadku Chin chodzi jednak o coś więcej – głownie o gospodarkę i demografię, a także pokusę, którą czuje przywódca Chin jeśli chodzi o osłabienie Rosji i uczynienie jej sobie podległą.

Źródło: Onet Wiadomości

atacms dla ukrainy

„One nadchodzą”. Amerykanie zakończą wojnę na Ukrainie. Użyją śmiercionośnej broni

donald tusk spotkania

Niepokojące słowa Donalda Tuska. Chodzi o zdrowie. „Tak źle jeszcze nie było…”