w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Monety z tą wadą warte są majątek. Nawet nie wiemy, że nosimy je w portfelach

2 zł to popularna moneta. Są jednak takie okazy, które są warte 1000 razy tyle. Dlatego warto sprawdzić, czy nasza ma jeden nietypowy szczegół.

2 zł warte 2000 destrukt

Moneta 2 zł to moneta bardzo popularna i każdego dnia płacimy taką w sklepie. Mało kto jednak jest świadomy, że w Polsce krążą wyjątkowe dwuzłotówki, które różnią się drobnym szczegółem. Są one warte 1000 razy więcej.

2 zł warte 2000 zł? Sprawdź, czy masz taką monetę w portfelu

Dlaczego 2 złote ma być warte 1000 razy więcej? Kto jest w stanie tyle za nią zapłacić? Kluczem jej nietypowa wada produkcyjna, czyli tzw. destrukt. Warto obejrzeć z obu stron swoje dwuzłotówki. Być może niektóre z nich mają błąd powstały podczas bicia monety w mennicy.

Niektóre wady, czyli wspomniane destrukty, mogą być nietypowe. Moneta 2 zł na aukcji może osiągnąć cenę nawet 2000 zł lub więcej w zależności od tego, z jakim defektem mamy do czynienia. Obecnie najchętniej skupywane są dwuzłotówki z orłem wybitym do góry nogami.

2 zl destrukt 2000
Przykład destruktu monety 2 zł / allegro

2 zł destrukt? Warto przeszukać swoje szuflady i portfele

Takie 2 zł to prawdziwy skarb, dlatego warto solidnie przeszukać zakamarki naszych domów w poszukiwaniu monet. Być może są szczęściarze, którzy mają taką w portfelu i nawet o tym nie wiedzą.

To prawdziwa gratka, ale od razu ostrzegamy przed próbami przerabiania monet. Polacy są bardzo pomysłowi, ale nie warto modyfikować monet w domu i celowo ich psuć. Lepiej nie bawić się w to, bo można trafić do więzienia. Możemy być wówczas oskarżeni i oszustwo. Poza tym przerabianie środków płatniczych jest zagrożone karą od 5 do nawet 25 lat więzienia.

Zmarł legendarny polski artysta. Zmarł niespodziewanie. „Na długo zostanie w naszej pamięci”

kwaśniewska emerytura

Taką emeryturę dostaje Jolanta Kwaśniewska. Rekordowa waloryzacja niewiele pomogła