w ,

Bruce Willis prawie nie mówi. Córka aktora jest zrozpaczona. „To początek żałoby”

To kolejne niepokojące informacje na temat stanu zdrowia legendarnego hollywoodzkiego aktora. Jak ujawniła jego córka, stan artysty pogarsza się w szybkim tempie.

bruce willis choroba
Fot. Bruce Willis w 2018 r. / Gage Skidmore CC BY-SA 3.0

Bruce Willis jest poważnie i nieuleczalnie chory. Informacja ta nie jest tajemnicą, bowiem rodzina artysty co jakiś czas dzieli się z mediami nowinkami na temat stanu zdrowia aktora. Niestety nowe wieści są bardzo smutne, a rodzina szykuje się na najgorsze.

Bruce Willis. Choroba zabiera aktora w bardzo szybkim tempie

Żona aktora – Emma Heming Willis – wyznała w rozmowie z dziennikarzami, że stan zdrowia bohatera „Szklanej Pułapki” pogarsza się niemalże z dnia na dzień i efekty choroby są widoczne jak na dłoni. To sprawia, że coraz trudniejsza staje się opieka nad Willisem.

Przypomnijmy, że nieuleczalnym schorzeniem, które dotknęło aktora, to nic innego jak demencja. Niestety nic z tym nie da się zrobić, a objawy postępują z dnia na dzień zabierając aktora w całkowicie obcą nam rzeczywistość. To z tego powodu Bruce Willis zakończył jakiś czas temu aktorską karierę (konkretnie wiosną 2022 roku).

68-letni Willis cierpi na tak zwane otępienie czołowo-skroniowe, które należy do bardzo rzadkich odmian demencji. Ma to wpływ nie tylko na zachowanie człowieka, ale też powoduje poważne zaburzenia osobowości i odbiera mowę. Leku na to brak, a medycy rozkładają ręce.

To początek żałoby. Za każdym razem, gdy idę do domu taty, robię mnóstwo zdjęć. Uwieczniam wszystko, co widzę, każdy moment. Jestem jak archeolog, który poszukuje skarbów w rzeczach, na które nigdy nie zwracałam uwagi – powiedziała córka aktora starająca się pogodzić z tym, że odejścia ojca jest nieuchronne.

Rodzina stara się każdy dzień spędzić z odchodzącym artystą, ale przede wszystkim swoim bliskim. Wszyscy chcą wykorzystać maksymalnie pozostały im wspólny czas, zanim Bruce Willis przestanie na zawsze się odzywać oraz rozpoznawać członków swojej rodziny.

Z ostatnich informacji ujawnionych przez córkę artysty wynika też, że pierwsze objawy choroby ojca były widocznie już dawno, ale wówczas wszyscy je ignorowali sądząc, że to nic poważnego. Z taką samą chorobą, jaką ma Bruce Willis, zmaga się nawet ponad 50 mln osób na całym świecie.

Z nieuleczalną chorobą walczy obecnie również znana piosenkarka Celine Dion. Niestety także na jej problem nie ma lekarstwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bruce Willis (@brucewillisbw)

obowiazkowy pobór do wojska 2021 2022 wojna wojskowa komenda uzupełnień nabór wot

„Zamach stanu” i wojsko na ulicach? Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega

mbank reklamacja oszustwa

Masz konto w mBanku? Lepiej uważaj. Możesz stracić oszczędności całego życia