w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Co się dzieje z tatuażami po śmierci? Grabarz z TikToka opowiada, co widział w kostnicy

Śmierć z jednej strony jest straszna i smutna, a z drugiej budzi ciekawość. Internauci chętnie zadają nietypowe pytania słynnemu grabarzowi z TikToka.

tatuaż po śmierci
Fot. Freepik; TikTok / @robas000

Podatki i śmierć to tematy, które dotykają każdego bez względu na wszystko. Temat śmierci od zawsze interesował i intrygował człowieka. Dzięki mediom społecznościowym dystans pomiędzy zwykłymi ludźmi a przedstawicielami różnych zawodów skraca się, dzięki czemu można łatwo uzyskać odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytania.

Czy tatuaże po śmierci znikają? Grabarz stawia sprawę jasno

Pan Robert szybko stał się znany. To poznański grabarz, który postanowił założyć kanał na TikToku. Dzielił się początkowo informacjami na temat swojego zawodu. Internauci regularnie zadają mu pytania dotyczące pogrzebów, zmarłych i pracy w zakładzie pogrzebowym. To sprawiło, że obecnie obserwuje go już ponad 200 tys. osób.

Jeden z internautów postanowił ostatnio zadać grabarzowi Robertowi pytanie dotyczące znikających po śmierci tatuaży. Zapytał wprost, czy tatuaże znikają z ciała zmarłej osoby tuż przed pogrzebem, czy też jest to zwykły mit krążący w społeczeństwie. Pan Robert nie miał z odpowiedzią na to pytanie żadnego problemu.

Jest to jakiś fake, jakaś bzdura wymyślona nie wiem przez kogo. Nie, nie znikają tatuaże. Są one cały czas takie same, jak były i nic się z tymi tatuażami nie dzieje. Przygotowywałem już niejedną osobę z tatuażami i (…) nie ulegają one żadnemu zniszczeniu – powiedział jednoznacznie Pan Robert.

@robas000 Odpowiadanie użytkownikowi @user3456542469265 ♬ dźwięk oryginalny – Grabarz

Do zadanego przez internautę pytania można też odnieść się w sposób humorystyczny. Tatuaże oczywiście znikną z ciała zmarłej osoby tylko w jednym przypadku – gdy ciało zostanie poddane kremacji. Również grabarz Robert ma tatuaże, które nie są w branży pogrzebowej żadnym problemem i nikomu nie przeszkadzają.

pies oblany wrzątkiem

Szczeniak pogryzł telefon właściciela. Ten za karę oblał go wrzątkiem i wyrzucił przez okno

rosalia lombardo oczy historia

Nie żyje od 1920 roku. Nadal ma niebieskie oczy i długie rzęsy. Mówią o niej „śpiąca królewna”