w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Łukaszenka wystosował apel do Polaków. Powiedział coś, z czego wszyscy się śmieją

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka nie pierwszy raz wypowiada się tak, że wszyscy potem umierają ze śmiechu. Po kilku dniach milczenia znów to zrobił.

łukaszenka putin wojna na ukrainie
Fot. TVP Info (za CNN) / screen

Aleksander Łukaszenka znany jest z zabawnych, często zaskakujących wypowiedzi. Idą one potem w eter i cały świat nie może powstrzymać łez ze śmiechu. W ostatnich dniach nie było go widać w mediach, ale w końcu się pojawił. Skierował do Polaków zaskakujące słowa.

Łukaszenka ma propozycję dla Polaków. Czy kogoś skusi?

Dla wielu dyktator jest tylko żyjącym człowiekiem-memem. Trzeba przyznać, że jego ostatnie słowa zawierają dość niecodzienną propozycję. Polacy otrzymali ją od prezydenta Białorusi i teraz pytanie – przyjmą ją, czy wyśmieją i odrzucą? Białoruski dyktator wprost wystosował do Polaków zaproszenie. Chce w trybie ekspresowym wszystkim chętnym do zasiedlenia Białorusi wydawać pozwolenia i obywatelstwo.

To dość zaskakująca deklaracja, bo obecnie relacje między Polską a Białorusią są najgorsze w historii. Oczywiście wszystkiemu winna jest nieustanna pomoc, jaką Polacy oferują obywatelom Ukrainy z powodu inwazji Rosji na ten kraj. Poza tym niemal codziennie media Łukaszenki uprawiają brutalną propagandę przeciw naszemu krajowi.

Sąsiedzi z Litwy, Łotwy, Polski przyjeżdżają tu i chcą coś kupić. Niech sobie kupią. (…) Mam dokumenty na biurku, nie będzie żadnych opóźnień. Tak samo będzie z Litwinami, Łotyszami i Polakami. Specjalistów, którzy zechcą żyć i pracować na Białorusi z radością powitamy – miał zadeklarować Aleksander Łukaszenka. Cytat pojawił się na portalu telewizji Biełsat.

Dyktator zaprasza porządnych i życzliwych

Zrobimy wszystko, aby przyjąć do naszej białoruskiej rodziny najbardziej porządnych i życzliwych sąsiadów. I to nie tylko sąsiadów. Każdy, kto chce tu pracować i żyć po białorusku, drzwi są otwarte – zaapelował dyktator do Polaków i pozostałych sąsiadów. Czy Polaków skusi taka propozycja? Zapewne nie.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno Łukaszenka twierdził, że Polacy jeżdżą masowo na Białoruś kupować podstawowe produkty żywnościowe, w tym nawet sól, bo wszystkiego w naszym kraju brakuje. – Wielki, bogaty Zachód, a nie ma soli! – miał mówić dyktator pod koniec kwietnia br.

To nie wszystko, co dyktator mówił w ostatnim czasie o Polsce. Jak wyznał podległym sobie mediom, nasz kraj zachowuje się – podobnie jak Litwa – skandalicznie wobec jego kraju i dopuszcza się nieustannych ekonomicznych prowokacji.

orędzie morawieckiego 12 września

Ostre słowa premiera Morawieckiego po wyborach. „Największe oszustwo dopiero przed nami”

dodatek aktywizacyjny jak długo przysługuje

O tym dodatku niewiele się mówi. Aż 600 zł dla każdego. Jak je otrzymać?