w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Karol Strasburger ujawnił wysokość swojej emerytury. Kwota ścina z nóg! ZUS komentuje

Znany i uwielbiany prowadzący „Familiadę” ujawnił wysokość przelewu, jaki co miesiąc trafia na jego konto z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Sprawę skomentował ZUS.

karol strasburger żona dzieci familiada życie prywatne emerytura
Wysokość świadczenia prezentera jest mocno dyskusyjne. Fot. YouTube / JastrzabPost (screen) https://www.youtube.com/watch?v=QXrS4YwG3j0

Karol Strasburger to niekwestionowana gwiazda szklanego ekranu. Od bardzo wielu lat pojawia się jako prowadzący uwielbiany przez Polaków teleturniej, czyli „Familiada”. Okazuje się jednak, że bycie gwiazdą telewizji nie zawsze powoduje, że celebryta żyje jak król.

Karol Strasburger ujawnił wysokość swojej emerytury. Wielu będzie zaskoczonych

Doświadczenia zawodowego i kariery Karolowi Strasburgerowi można jedynie pozazdrościć. Niestety życie gwiazdy i artysty nie zawsze ma związek z poziomem życia. Nie tak dawno wysokość swojego świadczenia emerytalnego ujawniła Maryla Rodowicz.

Wielu fanów było zaskoczonych tą informacją. Podobnie z innymi artystami, których życie zawodowe w trakcie epidemii jeszcze bardziej się skomplikowało.

Ile zatem dostaje Karol Strasburger na swoje konto z ZUS? Jego emerytura nie przekracza nawet poziomu 2 tysięcy złotych! Nie ma się więc co dziwić, że artyści cyklicznie narzekają w rozmowach z dziennikarzami, że ledwo dają radę. Wielu z nas na pewno jest świadomych, że przy rosnących mocno kosztach utrzymania, podatkach i daninach nie da się egzystować za takie pieniądze.

Czy Karol Strasburger wiedział, co czeka go na starość? To trudny temat zważywszy, że w wieku 70. lat został ojcem. To dziennikarze „Super Expressu” ujawnili, że świadczenie emerytalne celebryty wynosi poniżej 2 tysięcy złotych na miesiąc.

Prowadzący „Familiadę” jest zdziwiony. Sprawę skomentowała prezes ZUS

Jedno jest pewne. Nasz system emerytalny zakłada, że na wysokość świadczenia ma wpływ przede wszystkim suma składek wpłaconych w trakcie życia zawodowego. Niestety wszyscy artyści z reguły mają zlecenia jednorazowe i w oparciu o umowy śmieciowe. To powoduje, że ich praca często nie jest objęta obowiązkiem ubezpieczenia.

To kwestia opłacania składek. W wielu wypadkach wolne zawody, artyści zawierają umowy o dzieło, które nie rodzą żadnego obowiązku ubezpieczenia społecznego – twierdzi szefowa ZUS Gertruda Uścińska w rozmowie z portalem Money.pl. Wygląda na to, że artyści nie zawsze mają luksusowe życie.

Jeśli płacimy mało do ZUS, świadczenie jest niskie – dodała na koniec szefowa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Karol Strasburger jest mimo wieku w pełni sił i nadal możemy podziwiać go na ekranach naszych telewizorów. Od niedawna poza emeryturą i wynagrodzeniem z TVP dostaje dodatkowo 500 plus. Gwiazda została bowiem ojcem w dość późnym wieku. Na pewno Pana Karola ucieszy też fakt, że już w marcu na jego koncie pojawi się nie tylko wyższa, zwaloryzowana emerytura. Zobaczy tam też tzw. „trzynastkę„.

Nie żyje aktor znany z „M jak miłość” i „Plebanii”. Miał 79 lat. Smutny wpis córki: „Pa Tatku”

krzysztof wojczal blog

Pierwszy przewidział atak Rosji na Ukrainę. Dziś mówi o Polsce. „Kolejnym krokiem będzie…”