w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jak usunąć przebarwienia ze skóry? Starcze plamy znikną! Wystarczą dwa proste składniki

Z brązowymi plamami i przebarwieniami zmaga się spore grono osób. Przyczyny ich powstawania są różne. Z niektórymi łatwo można sobie poradzić samodzielnie.

starcze plamy jak się pozbyć

Przebarwienia na skórze lub tak zwane starcze plamy to problem, który dotyka wielu seniorów. Często powoduje, że nie chcą oni wychodzić z domu i spotykać się z innymi w obawie o swój zły wygląd. Jest jednak prosty sposób na to, aby sobie z tym problemem poradzić.

Starcze plamy. Jak się pozbyć? Jak usunąć przebarwienia na skórze?

Z brązowymi plamami na skórze (w tym na twarzy) zmaga się wiele osób. Najczęściej mamy do czynienia z tak zwanymi plamami starczymi. Pojawiają się one nie tylko na twarzy, ale tez na nogach, ramionach i innych częściach ciała. Istnieje jednak na to prosta recepta. W ten sposób można poradzić sobie z tym w warunkach domowych.

Plamy starcze biorą się najczęściej przez wieloletnią ekspozycję na słoneczne światło, a konkretnie na promieniowanie ultrafioletowe. Można je wywołać również korzystając z usług solarium. Struktura naszej skóry sprawia, że po tym, jak opalenizna zejdzie, w niektórych miejscach pozostaną plamki spowodowane nagromadzonym barwnikiem, czyli melaniną.

Należy jednak pamiętać o jednym. Nie każde przebarwienie na naszej skórze to starcze plamy. Często mylone one są z nowotworem skóry, dlatego przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań w warunkach domowych należy najpierw upewnić się i zasięgnąć opinii dermatologa. Inaczej można sobie poważnie zaszkodzić.

Jak pozbyć się brązowych plam? Oto skuteczna domowa metoda

Przede wszystkim powinniśmy starannie obejrzeć nasze ciało i znamiona, które się na nim znajdują. Jakiekolwiek plamy, które są asymetryczne, plamy o różnym zabarwieniu oraz wszelkie inne nieregularne plamki to coś, co powinno nas zaalarmować. Jeżeli jednak mamy faktycznie do czynienia z plamami starczymi, czas przejść do rozprawienia się z nimi raz na zawsze.

W warunkach domowych możemy bardzo łatwo przygotować substancję, która pomoże nam pozbyć się przebarwień. Wystarczą jedynie dwa składniki, które są w zasadzie bez trudu do zdobycia i przede wszystkim są bardzo tanie.

Pierwszy z nich to sok z cebuli, którego składniki świetnie radzą sobie w walce z bliznami. Drugi to ocet jabłkowy. Mikstura wykonana poprzez zmieszanie obu płynów da nam eliksir, który nie tylko zwalczy wolne rodniki, ale też pomoże usunąć martwe warstwy naskórka.

Co należy zrobić? Cebulę wystarczy zmiksować z połową szklanki jabłkowego octu. Następnie taką miksturą należy przecierać przebarwienia, a nawet stosować okłady w te miejsca na ciele, w których plam jest sporo. Na tym etapie potrzebna nam będzie jeszcze spora dawka cierpliwości. Pierwsze efekty powinny być widoczne już od 2 do 4 tygodni od pierwszego zastosowania.

Źródło: littlethings.com

lech wałęsa zszokował fanów będzie pomagać PiS i kaczyńskiemu

Ostry apel Wałęsy do opozycji. „W związku z wieloletnią, szkodliwą działalnością…”

ostatni występ elvisa presleya

To był ostatni występ Elvisa Presleya na żywo. 6 tygodni później gwiazdor już nie żył