w ,

Wicemarszałek Senatu pilnie trafił do szpitala. „Przez ostatnie dni czułem się coraz gorzej…”

Wicemarszałek Senatu trafił w trybie pilnym do szpitala. Jest po zabiegu, a teraz podawane mu są kroplówki. Na Facebooku podzielił się informacją o stanie zdrowia.

michał kamiński cukrzyca senator platformy obywatelskiej PO
Fot. Facebook (oficjalny profil Michała Kamińskiego), Kancelaria Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (CC BY-SA 3.0 pl)

Wicemarszałek Senatu trafił pilnie do szpitala. Jak ujawnił, przez ostatnie dni jego samopoczucie uległo znacznemu pogorszeniu. Polityk koła Koalicja Polska – PSL jest już po zabiegu i przyjmuje kroplówki.

Michał Kamiński w szpitalu. Podają mu trzy kroplówki na raz

Środowy wieczór dla fanów Michała Kamińskiego nie był przyjemny. Polityk udostępnił swoje zdjęcie ze szpitala, na któym widać, że jego stan zdrowa jest kiepski. Ujawnił, że czuł się coraz gorzej i nie miał wyjścia. Elektorat zamarł. Pod postem ze zdjęciem, na którym widać twarz marszałka i wiszące nad nim kroplówki, natychmiast posypały się komentarzę kolegów z partii i nie tylko.

Jak się okazało, polityk od około dwóch tygodni wyraźnie czuł, że z jego zdrowiem jest coś nie tak. Konsultacja lekarska potwierdziła niepokojące wieści. Dolegliwości wymagały zabiegu lekarskiego. Przy okazji wyraził zaniepokojenie, że bardzo mocno tęskni za nim jego ukochany pies.

Na szczęście polityk ma świetną opiekę, a z całej Polski płynie wsparcie i dobre słowo. Pod zdjęciem ze szpitala pojawiły się słowa otuchy ze strony wielu polityków z wielu ugrupowań parlamentarnych.

Mimo złego stanu zdrowia wicemarszałek pracuje

Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej. Okazało się ze mam problemy, które trzeba rozwiązywać zabiegowo. Pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nie byłem, ale jak donoszą mi z domu, Afraczek za mną tęskni. Bardzo dziękuje i za mega profesjonalną opiekę, którą jestem otaczany. I bardzo dziękuje za wyrazy otuchy – czytamy w poście wicemarszałka na Facebooku.

Chociaż Michał Kamiński ma problemy i nie może być w Senacie, cały czas stara się brać udziałw trwającym do 29 października posiedzeniu izby zadumy. Ma wsparcie obywateli i wyborców, wszyscy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Michał Kamiński jest wicemarszałkiem Senatu od końca 2019 roku. Jest senatorem ugrupowania Koalicja Polska-PSL. Życzymy mu wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia. – Panie Michale, nic więcej nie można dodać,poza tym,że życzę,aby organizm stanął na wysokości zadania i dał radę! Ta wzmianka o dobrej staranności lekarzy też dobrze wróży. ⛅ – piszą internauci.

Witam,jest Pan moim ulubionym politykiem ,więc szybciutko wracamy do zdrowia,bo kto będzie się mądrze gadał jak nie Pan 🙂😉

. Pozdrawiam Serdecznie ❤️.Całusy dla Afraczka🐶🐕🥰 – napisała kolejna z obserwujących profil polityka.

Źródło: Facebook

Halloween na talerzu, czyli dania na bazie dyni

podatek od obiadów fiskus PIT interpretacja

Będzie podatek od obiadu. Zaskakujący zwrot akcji! Fiskus nagle zmienił zdanie