Reklama i promocja na Burbonik.pl to idealne rozwiązanie dla dużych i małych podmiotów, które szukają zróżnicowanego tematycznie i popularnego portalu internetowego do promowania swoich usług i produktów.

Oferujemy możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych, inspirowanych, bannerów reklamowych w różnych formatach i miejscach na stronie (panel boczny, treść publikacji i inne) a także linków w istniejących materiałach redakcyjnych.

Wszystkie treści inspirowane lub sponsorowane przez reklamodawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa prasowego oznaczamy jako materiał partnerski lub reklamowy. Istnieje możliwość zakupu rolek oraz postów sponsorowanych na Facebooku oraz objęcia patronatem dowolnego wydarzenia.

Kontakt dotyczący patronatów: redakcja@burbonik.pl

Kontakt dotyczący współpracy reklamowej: reklama@burbonik.pl

Kontakt poprzez podany adres e-mail jest równoznaczny z akceptacją postanowień polityki prywatności. Kontakt z redakcją automatycznie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale również niezbędne do udzielenia odpowiedzi.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji materiałów w dogodnym dla redakcji czasie i kolejności oraz niepublikowania materiału bez podania przyczyny. Materiały mogą ulegać korekcie, modyfikacjom, a nadesłane zdjęcia mogą ulec obróbce graficznej, jeśli nie będą spełniały wymagań jakościowych.

Wyłączenie odpowiedzialności dotyczące reklamy i promocji

Z płatnej reklamy i działań promocyjnych w serwisie wyłączone są produkty i usługi, których reklamowanie jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Poza treściami sponsorowanymi portal emituje reklamy wielu partnerów zewnętrznych z Polski i nie tylko. Treść i wygląd kreacji mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej serwisu w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie kreacje i treści reklamowe generowane automatycznie (sieci reklamowe Google i innych partnerów reklamowych), a dotyczące finansów, notowań giełdowych czy kryptowalut, są emitowane przez partnerów zewnętrznych w niezmienionej formie i wyłącznie w celach informacyjnych. Nie są one przeznaczone do celów handlowych ani nie mają charakteru doradczego. Reklamy dotyczące w/w zagadnień nie mają służyć celom inwestycyjnym ani stanowić porady finansowej, inwestycyjnej, podatkowej, prawnej oraz księgowej.

Serwis burbonik.pl nie jest doradcą inwestycyjnym, doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Serwis nie gwarantuje (ani nie wyraża żadnej opinii co do) zasadności ani adekwatności jakiejkolwiek inwestycji.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku inwestycji w reklamowane przez partnerów zewnętrznych produkty finansowe czy medyczne, ponieważ nie ma wpływu na ich treść. Serwis nie zaleca korzystania z przedstawionych danych i informacji jako wyłącznej podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Pełną odpowiedzialność za reklamy prezentowane w serwisie ponosi strona, od której one pochodzą. Serwis co do zasady nie promuje treści reklam czy produktów bądź usług będących ich przedmiotem ani nie jest za ich treść odpowiedzialny.

Portal nie ma wpływu na to, jakie kreacje są emitowane, ponieważ jest to proces zautomatyzowany i często oparty o indywidualne zainteresowania internautów (reklama kontekstowa). Serwis nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów.

Treści o tematyce medycznej zamieszczone na portalu nie służą zastąpieniu kontaktu Użytkownika Serwisu z lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny oraz rozrywkowy.

Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznej, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z nieprawidłowego wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.