Reklama i promocja na Burbonik.pl to świetne rozwiązanie dla marek i firm, które szukają zróżnicowanego tematycznie i popularnego portalu internetowych do pozycjonowania i promocji swoich usług i produktów.

Oferujemy możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych, inspirowanych, bannerów reklamowych w różnych formatach i miejscach na stronie (panel boczny, treść publikacji i inne) a także linków w dowolnych materiałach na stronie na okres 12 miesięcy lub bezterminowo (dofollow).

Statystyki miesięczne: między 1,5-2 mln odsłon i prawie pół miliona unikalnych użytkowników (niemal połowa to stali czytelnicy); 28 tys. fanów profilu na Facebooku (średnie dotarcie miesięczne na poziomie ok. <100 tys.).

Ocena szybkości ładowania strony na komputery: 99/100 (wg PageSpeed Insights)

Ocena szybkości ładowania strony na komputery: 88/100 (wg PageSpeed Insights)

web core vitals google szybkość ładowania strony seo jak zoptymalizować

Artykuły sponsorowane i inspirowane na stronie można również wykupić za pośrednictwem systemów zewnętrznych tj. Linkhouse (w tym bannery na czas określony lub linki w istniejących artykułach) oraz WhitePress. Wszystkie treści inspirowane lub sponsorowane przez reklamodawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa prasowego oznaczamy jako „materiał partnera”.

Kontakt dotyczący współpracy z portalem: reklama@burbonik.pl

Kontakt poprzez podany adres e-mail jest równoznaczny z akceptacją postanowień polityki prywatności. Z powyższego adresu na wiadomości inne, niż dotyczące współpracy reklamowej, nie odpowiadamy.

Wyłączenie odpowiedzialności dotyczące reklamy i promocji

Z płatnej reklamy / promocji w serwisie wyłączone są produkty i usługi, których promowanie jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Dotyczy to leków, alkoholu oraz gier losowych. Dopuszczalna jest promocja firm bukmacherskich działających na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów.

Poza treściami sponsorowanymi (oznaczonymi jako materiał promocyjny), portal emituje reklamy zaufanych partnerów zewnętrznych. Reklamy w serwisie mają charakter informacyjny oraz nie stanowią oferty handlowej serwisu w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie kreacje i treści reklamowe generowane automatycznie (przez partnerów sieci reklamowych oraz ich klientów: Google, MGID/NativeO, LuckyAds, Revcontent, QuestPass i innych), a dotyczące finansów, notowań giełdowych, inwestycji czy kryptowalut bądź wyrobów i produktów medycznych, są emitowane bez ingerencji redakcji w ich treść i wygląd.

Treści o tematyce finansowej i medycznej

Zamieszczone na stronie publikacje nie są przeznaczone do celów handlowych ani nie mają charakteru doradczego. Reklamy dotyczące w/w tematyki nie mają służyć celom inwestycyjnym ani stanowić porady finansowej, inwestycyjnej, podatkowej, prawnej lub księgowej. Wszelkie informacje zawarte w publikacjach są dostarczane wyłącznie do celów edukacyjnych i nie mają na celu zastąpienia indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza lub innego dostawcę usług zdrowotnych ani nie stanowią rekomendacji jakiegokolwiek określonego sposobu leczenia.

Serwis Burbonik.pl nie jest doradcą inwestycyjnym, doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Serwis nie gwarantuje, ani nie wyraża żadnej opinii co do zasadności ani adekwatności jakiejkolwiek inwestycji.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku inwestycji w reklamowane przez partnerów zewnętrznych produkty finansowe i medyczne, ponieważ redakcja nie ma wpływu na to, co jest emitowane. Portal nie ma wpływu na to, jakie kreacje są emitowane, ponieważ jest to proces (w zależności od indywidualnych ustawień urządzenia końcowego internauty) w pełni zautomatyzowany, czasem też oparty o indywidualne zainteresowania czytelnika.

Przed użyciem jakichkolwiek reklamowanych przez partnerów zewnętrznych produktów / korzystaniem z usług na użytkowniku spoczywa zapoznanie się z treścią instrukcji obsługi bądź etykiety producenta. W przypadku reklam o tematyce medycznej należy skonsultować się z lekarzem, gdyż promowane przez reklamodawców wyroby mogą nie być odpowiednie dla czytelnika.

Żadna z informacji zawartych w publikacji nie ma na celu stawiania diagnozy, leczenia jakiegokolwiek pacjenta lub w inny sposób być wykorzystywana lub traktowana jako porada medyczna, opinia lekarska lub praktyka medyczna. Należy zawsze zasięgnąć porady swojego lekarza lub innego wykwalifikowanego dostawcy usług zdrowotnych odnośnie sposobu leczenia zalecanego dla Państwa diagnozy lub stanu chorobowego. Nigdy nie należy lekceważyć porady medycznej ani opóźniać jej zasięgnięcia z powodu informacji przeczytanych na naszej stronie.

W przypadku pojawienia się w materiałach porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznej, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Wydawca nie ponosi konsekwencji wynikających z nieprawidłowego wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Serwis nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów.