Reklama na Burbonik.pl to idealne rozwiązanie dla marek i firm, które szukają zróżnicowanego tematycznie i popularnego portalu internetowych do pozycjonowania i promocji swoich usług i produktów.

Oferujemy możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych, inspirowanych, bannerów reklamowych w różnych formatach i miejscach na stronie (panel boczny, treść publikacji i inne) a także linków w dowolnych materiałach na stronie.

Statystyki (październik 2021): 1,1 mln sesji, 1,56 mln odsłon i 500 tys. UU (niemal połowa to stali czytelnicy), 19,1 tys. fanów profilu na Facebooku; 19,7 tys. osób w bazie powiadomień (push).

Ocena szybkości ładowania strony na komputery: 99/100 (wg PageSpeed Insights)

Ocena szybkości ładowania strony na komputery: 88/100 (wg PageSpeed Insights)

web core vitals google szybkość ładowania strony seo jak zoptymalizować

Artykuły sponsorowane i inspirowane na stronie można również wykupić za pośrednictwem systemów Linkhouse (również bannery na czas określony lub linki w istniejących artykułach) oraz WhitePress. Wszystkie treści inspirowane lub sponsorowane przez reklamodawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa prasowego oznaczamy jako Materiał promocyjny.

Kontakt dotyczący współpracy z portalem: reklama@burbonik.pl

Kontakt poprzez podany adres e-mail jest równoznaczny z akceptacją postanowień polityki prywatności. Z tego adresu, na wiadomości inne niż dotyczące współpracy, nie odpowiadamy.

Wyłączenie odpowiedzialności dotyczące reklamy i promocji

Z płatnej reklamy / promocji w serwisie wyłączone są produkty i usługi, których reklamowanie jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Poza treściami sponsorowanymi (oznaczonymi jako materiał promocyjny), portal emituje reklamy zaufanych partnerów zewnętrznych. Zawartość (grafika, tekst) kreacji reklamowych widocznych na stronie jest zależna tylko i wyłącznie od dostawców zewnętrznych (reklamodawców). Kreacje te mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej serwisu w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam oferujących produkty finansowe lub medyczne.

Wszelkie kreacje i treści reklamowe generowane automatycznie (przez partnerów sieci reklamowych: Google, MGID/NativeO, AdNow, Adrino, QuestPass i innych), a dotyczące finansów, notowań giełdowych, inwestycji czy kryptowalut bądź wyrobów i produktów medycznych, są emitowane bez ingerencji redakcji w niezmienionej formie i wyłącznie w celach informacyjnych.

Nie są one przeznaczone do celów handlowych ani nie mają charakteru doradczego. Reklamy dotyczące w/w tematyki nie mają służyć celom inwestycyjnym ani stanowić porady finansowej, inwestycyjnej, podatkowej, prawnej lub księgowej. Nie stanowią też porady lekarskiej i nie zastępują konsultacji medycznej.

Serwis Burbonik.pl nie jest doradcą inwestycyjnym, doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Serwis nie gwarantuje, ani nie wyraża żadnej opinii co do zasadności ani adekwatności jakiejkolwiek inwestycji.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku inwestycji w reklamowane przez partnerów zewnętrznych produkty finansowe i medyczne, ponieważ redakcja nie ma wpływu na to, co jest emitowane. Portal nie ma wpływu na to, jakie kreacje są emitowane, ponieważ jest to proces (w zależności od indywidualnych ustawień urządzenia końcowego internauty) zautomatyzowany i oparty o indywidualne zainteresowania (reklama kontekstowa).

Przed użyciem jakichkolwiek reklamowanych przez partnerów zewnętrznych produktów / korzystaniem z usług na użytkowniku spoczywa zapoznanie się z treścią instrukcji obsługi bądź etykiety. W przypadku reklam o tematyce medycznej należy skonsultować się z lekarzem, gdyż promowane przez reklamodawców wyroby mogą nie być odpowiednie dla czytelnika.

W przypadku pojawienia się w materiałach porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznej, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Wydawca nie ponosi konsekwencji wynikających z nieprawidłowego wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Serwis nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej produktów.