redakcja burbonik.pl

Burbonik.pl to nowoczesny, informacyjno-rozrywkowy portal internetowy. Każdego dnia informujemy czytelników o tym, co dzieje się w polityce, sporcie, lifestyle`u i wielu innych sferach naszego życia. Każdego miesiąca odwiedza nas od 70 do 120 tys. internautów.

Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku informacji i rozrywki. Publikujemy najważniejsze wiadomości i ciekawostki o szerokiej tematyce podane w przystępny sposób. Opisujemy też różne śmieszne lub kuriozalne sytuacje dotyczące wielu aspektów życia codziennego.

Nasz Facebook: facebook.com/burbonikpl

burbonik google news

Redakcja Burbonik.pl


Sprawy ogólne: redakcja@burbonik.pl


Adres: ul. Matejki 95/22, 87-100 Toruń, tel. 48 794 094 572


Wszystkie publikacje zamieszczone na portalu znajdują potwierdzenie w wielu źródłach (inne media, portale społecznościowe, opinie).

Znalazłeś na naszej stronie błąd lub informację, którą należy sprostować? Bardzo prosimy o zgłoszenie nam tego na adres redakcji. Sprzeciwiamy się rozprzestrzenianiu fake newsów i nieprawdziwych informacji. Masz ważny temat, który chcesz nagłośnić? Napisz do nas!

Uwaga! Wysłanie wiadomości poprzez e-mail jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji zapytania. Nie zbieramy i nie przetwarzamy danych osobowych w bazie danych.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można uzyskać na stronie poświęconej polityce prywatności.