burbonik burbonik.pl portal informacyjny polityka sport lifestyle motoryzacja

Burbonik.pl to nowoczesny serwis internetowy o charakterze newsowo-rozrywkowym. Poruszamy tematy często pomijane przez inne media. Publikujemy szybkie treści z kraju i ze świata, które budzą emocje w społeczeństwie.

Dostarczamy naszym czytelnikom szybkie i ciekawe newsy od autorów, którzy pasjonują się tym, co dzieje się w wielu dziedzinach naszego życia.

Witryna jest zarejestrowana w Rejestrze Dzienników i Czasopism.

burbonik.pl google news banner obserwuj

Zapraszamy na nasz Facebook: facebook.com/burbonikpl      


Wydawca portalu:

MEDIADOR Agencja Reklamowa

E-mail redakcji: redakcja@burbonik.pl

Reklama: reklama@burbonik.pl. Więcej informacji na temat promocji na portalu TUTAJ

Kontakt z wydawcą w zakresie działalności portalu/reklamy jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania, przygotowania oferty, zawarcia umowy, wykonania lub prawidłowego rozliczenia usługi. Więcej informacji TUTAJ.


Zastrzeżenia prawne

Żaden utwór zamieszczony na niniejszej stronie internetowej nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela serwisu.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu.