burbonik burbonik.pl portal informacyjny polityka sport lifestyle motoryzacja

Burbonik.pl to nowoczesny portal internetowy o charakterze informacyjnym i rozrywkowym. informujemy czytelników o tym, co dzieje się w polityce, sporcie, lifestyle`u i wielu innych sferach naszego życia.

Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku informacji i rozrywki. Publikujemy najważniejsze wiadomości i ciekawostki o szerokiej tematyce podane w przystępny, czasem sensacyjny sposób.

Portal 25 marca 2021 roku został zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Toruniu.

burbonik.pl google news banner obserwuj

Nasz Facebook: facebook.com/burbonikpl      


Wydawca portalu:

MEDIADOR Agencja Reklamowa  NIP: 9562094287  REGON: 387682991

E-mail redakcji: redakcja@burbonik.pl

Reklama: reklama@burbonik.pl. Więcej informacji na temat promocji na portalu TUTAJ

Kontakt z wydawcą w zakresie działalności portalu / reklamy jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania, przygotowania oferty, zawarcia umowy, wykonania lub prawidłowego rozliczenia usługi. Więcej informacji TUTAJ.


Zastrzeżenia prawne

Żaden utwór zamieszczony na niniejszej stronie internetowej nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela serwisu.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu.