burbonik burbonik.pl portal informacyjny polityka sport lifestyle motoryzacja

Burbonik.pl to nowoczesny, informacyjno-rozrywkowy blogoportal internetowy. Iinformujemy czytelników o tym, co dzieje się w polityce, sporcie, lifestyle`u i wielu innych sferach naszego życia. Każdego miesiąca odwiedza nas nawet 200 tys. internautów.

Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku informacji i rozrywki. Publikujemy najważniejsze wiadomości i ciekawostki o szerokiej tematyce podane w przystępny, czasem sensacyjny sposób. Opisujemy też różne śmieszne lub kuriozalne sytuacje dotyczące wielu aspektów życia codziennego.

burbonik.pl google news banner obserwuj

Kontakt


Nasz Facebook: facebook.com/burbonikpl      


Adres: ul. Matejki 95/22, 87-100 Toruń

Kontakt mailowy: redakcja@burbonik.pl


Wszystkie publikacje zamieszczone na portalu znajdują potwierdzenie w wielu źródłach (inne media, portale społecznościowe, opinie). Znalazłeś w artykule błąd lub informację, którą należy sprostować? Bardzo prosimy o zgłoszenie nam tego na adres redakcji.

Uwaga! Wysłanie wiadomości do redakcji poprzez e-mail jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji zapytania. Wszelkie podane informacje drogą elektroniczną przetwarzamy jedynie w celu realizacji zapytania i tylko w czasie, w którym prowadzona jest korespondencja.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można uzyskać na stronie poświęconej polityce prywatności.

Treści na stronie chronione są prawem autorskim. Kopiowanie lub dalsze rozpowszechnianie możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie za wyraźną zgodą. Niektóre zdjęcia wykorzystywane są wyłącznie jako prawo cytatu w myśl Art. 29. Prawo cytatu Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych.