w ,

Kinga Zawodnik: Skoro Adelka tak dużo schudła, to może mi też się uda?

Kinga Zawodnik, główna prowadząca program „Dieta czy cud?” w TVN Style ujawniła, że zyskała motywację do odchudzania. Zachwyciła ją metamorfoza Adele i spektakularny efekt diety, jaką zastosowała piosenkarka.

kinga zawodnik tvn style player dieta jak schudnąć
Fot. Newseria

Kinga Zawodnik, główna prowadząca program „Dieta czy cud?” w TVN Style ujawniła, że zyskała motywację do odchudzania. Zachwyciła ją metamorfoza Adele i spektakularny efekt diety, jaką zastosowała piosenkarka.

Kinga Zawodnik: „Może mi też się uda?”

Kinga Zawodnik postanowiła zatem wypróbować na sobie ten efekt odżywiania i przekonać się, czy to ma sens. Głównym składnikiem tzw. sirtfood są zielone koktajle, za czym Kinga nie przepada. Kiedy Kinga pracowała w aptece, wiele razy słyszała, że jest podobna właśnie do Adele. Dlatego też, tak jak jej idolka, w walce o szczupłą sylwetkę nie zamierza się poddawać.

POLECAMY:
Codzienne jedzenie miodu. Zobaczcie w czym pomaga [8 ZALET]

– Efekt jest spektakularny. Adele po utracie ponad 40 kg jest wręcz nie do poznania, aczkolwiek jej głos, talent rozpoznam zawsze i wszędzie. Super, że schudła, jest efekt wow i dla mnie ona jest doskonałym przykładem tego, że chcieć to znaczy móc mówi Kinga Zawodnik, prowadząca program „Dieta czy cud?” w TVN Style.

Wokalistka zastosowała dietę sirtfood, mocno ograniczającą kalorie, a opartą na koktajlach warzywnych. Kinga Zawodnik postanowiła iść jej przykładem, choć od początku wiedziała, że nie będzie łatwo sprostać temu zadaniu.

– Pomyślałam, że skoro moja Adelka na diecie sirtfood tak dużo schudła, to może mi też się uda. W jednym z odcinków „Diety czy cud?” miałam okazję sprawdzić na sobie tę dietę i opowiedzieć o niej. Odpowiedź na pytanie, czy to dieta moich marzeń i czy moje kubki smakowe zaprzyjaźniły się z tymi wszystkimi koktajlami, znajdzie się w programie. Zachęcam do oglądania. Na pewno będzie bardzo dużo cennych informacji – mówi prowadząca.

Szczupła sylwetka? Długo się nią nie nacieszyła…

Kinga Zawodnik wspomina, że do tej pory dzięki przeróżnym dietom udało jej się już kilka razy osiągnąć niemal wymarzoną wagę. Szczupłą sylwetką nie nacieszyła się jednak zbyt długo.

– Bardzo się boję efektu jojo.To zmora mojego życia. Co prawda od dziecka byłam pulchna, aczkolwiek kilkanaście lat temu w ciągu dwóch lat udało mi się zrzucić 30 kg. Niestety ten efekt jojo jak bumerang ponownie zagościł w moim ciele i utrzymuje się jeszcze do tej pory, ale walczę. Stosowałam na sobie kilkanaście różnych diet i prawda jest taka, że praktycznie każda z nich w pewien sposób zadziałała. Jednak niestety prawie po każdej w mniejszym czy  większym stopniu ten efekt jojo wystąpił – wyjaśnia.

POLECAMY:
Nigdy nie wyrzucaj skorupek od jaj. Aż trudno uwierzyć, co można z nimi zrobić

Kinga Zawodnik ma do siebie ogromny dystans. Niejednokrotnie udowodniła już, że w walce ze zbędnymi kilogramami jest gotowa na wszystko i niczego się nie boi. Wie też, że do tematu odchudzania trzeba podchodzić z dużym rozsądkiem.

Odchudzanie to ciężka praca

– Odchudzanie to bardzo ciężka praca na całe życie. Czy mnie to przeraża? Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie. Jednak teraz wiem, że dobrze zbilansowana dieta w połączeniu z przyjemną aktywnością fizyczną sprawią, że uśmiech będzie gościł na naszych twarzach i ta niższa waga utrzyma się na stałe – dodaje.

Program „Dieta czy cud?” można oglądać na antenie TVN Style w każdą niedzielę o 11.00 oraz na platformie VOD Player.pl.

Źródło: Newseria

fryzjerzy podczas koronawirusa

Fryzjerzy zawołają dużo więcej za usługi? Fatalne prognozy dla branży

alicja węgorzewska koronawirus obostrzenia artyści kwarantanna

Alicja Węgorzewska: „Jesteśmy w trudnej sytuacji. Musimy wyprzedawać swoje rzeczy”