w

Świat według Kiepskich. Czy to już koniec serialu? Fani zrozpaczeni

„Świat według Kiepskich” to wyjątkowo popularny serial w Polsce. Ostatnie doniesienia o jego likwidacji zszokowały fanów. Pojawiły się jednak nowe, bardziej pozytywne wieści.

świat według kiepskich lista odcinków odcinki wszystkie ipla cda halinka ferdek jolasia
Fot. Ipla / ŚWK

„Świat według Kiepskich” to wyjątkowo popularny serial w Polsce. Ostatnie doniesienia o jego likwidacji zszokowały fanów. Pojawiły się jednak nowe, bardziej pozytywne wieści, które ucieszą miłośników Ferdka Kiepskiego. Zapewne uradują się też sami Kiepscy.

„Świat według Kiepskich” – czy to już koniec serialu?

W ostatnich dniach media zalały szokujące dla miłośników serialu informacje. Głosiły one, że Polsat postanowił zrezygnować z kręcenia nowych odcinków. Pierwszym portalem, który podał takie wieści, był dziennik „Fakt”.

POLECAMY:
"Pierwsza miłość" - zdjęcia do serialu odwołane! Winny koronawirus

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra – mówiła podobno grająca rolę Halinki Kiepskiej Marzena Kipiel-Sztuka.

Jak jednak ustalili dziennikarze portalu branżowego Wirtualnemedia.pl, stacja jednak nie rezygnuje z serialu, a nawet ma szersze plany z nim związane. Podobno Polsat chce nakręcić jeszcze jeden sezon „Świata według Kiepskich”. Niestety nie wiadomo nic więcej na ten temat.

Koronawirus pokrzyżował plany ŚWK

Trudna sytuacja związana z epidemią koronawirusa (COVID19), wiele planów telewizja odłożyła na inny okres. Polsat jednak postanowił uspokoić fanów Ferdka Kiepskiego.

Informacja o zakończeniu produkcji i emisji serialu to zwykła kaczka dziennikarska. Wielu widzów nie wyobraża sobie świata telewizji bez Świata według Kiepskich. Planujemy nowe odcinki i już niedługo będzie można je oglądać na naszej antenie – skomentował pytany przez Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk z Grupy Polsat.

„Świat według Kiepskich” IPLA. Całe odcinki i lista odcinków (spis odcinków)

Portal ustalił przy okazji, że nowy sezon już jest nakręcony i ma trafić do serwisu Ipla.pl. Tam też można obejrzeć wszystkie poprzednie sezony. Serial jest na tej platformie dostępny za opłatą. sytuacja miała miejsce przy ostatnim sezonie „Świata według Kiepskich”.

POLECAMY:
Andrzej Strzelecki ma raka! Aktor serialu „Klan” ze łzami w oczach

Miejmy nadzieję, że fani serialu czują się teraz uspokojeni. Nic dziwnego, że sitcom jest tak popularny. To drugi po serialu „Klan” serial w Polsce, który kręcony jest tak długo. W sumie to już prawie 600 epizodów.

„Świat według Kiepskich” online. Całe odcinki CDA. Obsada Kiepskich

W serialu występują: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Mariola (Barbara Mularczyk), Waldek (Bartosz Żukowski), Anna Ilczuk (Jolasia z Kiepskich), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Kozłowski), Joanna Kurowska (Kozłowska), Lech Dyblik (Badura), Stasiek (Marek Pyś) i Henryk Gołębiewski (Bocian). Ostatnie sezony reżyserował Adek Drabiński.

Źródło: Wirtualnemedia.pl, Fakt

strażacy apelują samochód auto butelka z wodą

Strażacy apelują! Nigdy nie zostawiaj butelki z wodą w aucie

macgyver serial imdb filmweb wszystkie odcinki chomikuj

MacGyver ma 71 lat i nie jest już tak przystojny, jak kiedyś. Trudno go rozpoznać