w

Ola Kwaśniewska zaatakowana na Instagramie. Riposta poszła w pięty

Ola Kwaśniewska mierzy się z hejtem w sieci. Przypadkowa internautka wytknęła jej bezdzietność. Na odpowiedź długo nie czekała.

ola kwaśniewska instagram dzieci w ciąży 2020 badach
Fot. Instagram / Tak Zwana Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Polski, to od dawna żona Kuby Badacha. Para nie ma jednak dzieci, co nie znaczy, że oboje nie są szczęśliwi. Przypadkowa internautka wytknęła Kwaśniewskiej na Instagramie jej bezdzietność. Na odpowiedź długo nie czekała.

Ola Kwaśniewska zaatakowana za brak dzieci

Instagram jest pełen gwiazd i celebrytów. To miejsce, w którym spotyka się świat luksusu i zwykłych ludzi. Czasami z całkowicie niezrozumiałego powodu obserwujący interesują się tym, czym nie powinni i komentują prywatne decyzje gwiazd robiąc to w sposób bezczelny.

Brak dzieci to w stu procentach prywatna sprawa kobiety. Ola Kwaśniewska nie ma dzieci, w dodatku w lutym 2021 r. będzie obchodziła 40. urodziny. Inne znane osoby na Instagramie chwalą się swoimi dziećmi, pokazują wspólne zabawy i radość. Ola nigdy tego nie robiła, nigdy też w swoich postach nie wspominała o macierzyństwie.

POLECAMY:
Maryla Rodowicz brutalnie wyzwana na Instagramie! Prawdziwy szok

Para Kwaśniewska Badach nie afiszuje się swoim prywatnym życiem. Ostatni raz głośno o nich było, gdy brali ślub. Od tamtego wydarzenia minęło już 8 lat. Po ślubie udzielili tylko jednego wywiadu i tylko raz widzieliśmy parę na okładce kolorowego magazynu.

Tyle lat razem i bez dzieci!

Ola Kwaśniewska jest na Instagramie aktywna, wrzuca tam zdjęcia swoich psów. Jedno z ostatnich zdjęć przypadkowa internautka skomentowała słowami: „Tyle lat razem i bez dzieci!”. Na odpowiedź długo nie musiała czekać, a riposta poszła w pięty.

Kwaśniewska natychmiast odpowiedziała kobiecie na bezczelny komentarz. – To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu – brzmiała odpowiedź. To pokazuje, jak nieprzyjemne potrafi być nasza obecność w sieci i z czym muszą czasem mierzyć się znani ludzie.

Ola Kwaśniewska od 2010 związana jest z muzykiem Jakubem Badachem. Ślub pary wzbudził wówczas ogromne zainteresowanie mediów plotkarskich. Dziś o parze nie jest głośno, dlatego, że Ola wycofała się z show-biznesu w 2014 roku. Przeprowadzała wywiady dla dwutygodnika „Viva!”, z którym współpracuje od 2007.

Źródło: Wirtualna Polska

allegro wchodzi na giełdę ipo zapisy na akcje

Allegro wchodzi na giełdę. Debiut może być największym w historii

jesienne wieczory co robić memy jak spędzać netflix hbo go filmy książka

Jak spędzać jesienne wieczory i co robić w domu, by się nie nudzić?