w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

78. urodziny Bogumiły Wander. Gwiazda TVP przeżywa dziś dramat

Kiedyś uznawana za najpiękniejszą twarz Telewizji Polskiej. Oglądaliśmy ją na ekranie blisko 40 lat. Dziś jest na emeryturze i ma poważne kłopoty zdrowotne.

bogumiła wander wiek alzheimer tvp pierwszy mąż
Newseria

Przez blisko 40 lat była gościem w naszych domach. Widywaliśmy ją niemal w każdy wieczór na ekranach telewizyjnej jedynki. Uznano, że jest najpiękniejszą ze spikerek, pełną klasy i wrodzonego perfekcjonizmu. Dziś jednak nie jest już tak różowo.

Bogumiła Wander obchodzi 78. urodziny. Gwiazda telewizji poważnie choruje

Kiedyś piękność ze szklanego ekranu, dziś starsza pani na emeryturze i ze sporymi problemami zdrowotnymi. Bogumiła Wander, która czarowała nas swoim wdziękiem i uśmiechem kilkadziesiąt lat temu, dziś choruje na Alzheimera. Jak czytamy w mediach lifestylowych, nie poznaje męża, ale – co jest chyba najgorsze – nie pamięta w ogóle, że kiedykolwiek była gwiazdą telewizyjną.

Urodę miała niesamowitą. Jak tylko pojawiała się w telewizji, wzbudzała zachwyt. Wander miała jednak nie tylko urodę, ale też bardzo profesjonalnie i z pasją podchodziła do swojej roli zawodowej. Odeszła z TVP po 37 latach pracy, choć mogła pracować dłużej. Od tamtej pory cały czas spędzała z rodziną, głównie z mężem.

Rok 2020 przyniósł jednak przykre informacje na temat spikerki. Trudna choroba powoduje, że jej dzisiejsze życie nie wygląda już jak dawniej. Niewiele z tamtych czasów pamięta, bo choruje na Alzheimera. Jak wspominała jeszcze jakiś czas temu, tęskni za telewizją i trochę żałuje, że odeszła. Dziś już jednak nie cofnie czasu.

Emerytura u boku męża i pobyt w ośrodku. „Umysłowo to już inny świat”

Legenda Telewizji Polskiej jest już na emeryturze i każdą chwilę spędza u boku ukochanego wybranka. Jednak choroba spowodowała, że musiała przenieść się do ośrodka, gdzie jest pod stałą opieką specjalistów.

Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia spikerki potwierdził wiele razy mąż. – Jest w bardzo dobrej formie fizycznej, co od razu podkreślam. Natomiast umysłowo… To już inny świat, nad czym boleję, ale nie mam wpływu – brzmiała wypowiedź Krzysztofa Baranowskiego, męża Wander, cytowana w „Super Expressie„.

POLECAMY:
Bogumiła Wander była legendą telewizji. Dzisiaj mocno cierpi

Najbardziej smutną wieścią było jednak to, że gwiazda szklanego ekranu nie pamięta już nawet tego, że była gwiazdą. Fizycznie gwiazda również mocno się zmieniła i nie przypomina siebie z tamtych wspaniałych lat kariery telewizyjnej.

Bogumiła Wander urodziła się 7 października 1943 roku. Życzymy jej wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia oraz wytrwałości.

atak phishing credit agricole

Masz konto w tym banku? Lepiej sprawdź, czy nie zniknęły Ci pieniądze

kościoły nadal otwarte lockdown epidemia koronawirus decyzja rządu

Dlaczego kościoły w czasie lockdownu były otwarte? Rząd ujawnił prawdziwe powody