w ,

10 ofiar tragicznego wypadku. Na turystów runęła skała! NAGRANIE świadka powoduje gęsią skórkę

Tego turyści się nie mogli spodziewać. Nie zdążyli też uciec. 10 osób zginęło na miejscu, dwie walczą o życie, a w szpitalu przebywa kolejne 70.

brazylia furnas skała 10 ofiar
Do tragedii doszło 8 stycznia. 10 osób nie przeżyło. Fot. Twitter / BandJornalismo

Tego się chyba nikt nie spodziewał. To miał być zwyczajny dzień dla turystów, ale nie przypuszczali, że będzie to dla nich dzień ostatni. Nad jeziorem Furnas w Brazylii na turystów spadła ogromna skała. W wyniku tego zdarzenia zginęło nie mniej niż 10 osób.

Tragedia w Brazylii. Nie żyje 10 turystów, inni walczą o życie

Do zdarzenia doszło 8 stycznia. Skalny blok potężnych rozmiarów nagle oderwał się i runął do jeziora Furnas w Brazylii. W okolicy wypoczywali turyści, którzy na łodziach podziwiali uroki tego miejsca. Dla 10 osób był to ostatni dzień życia. Dwie kolejne osoby walczą o życie w szpitalu. Służby nadal poszukują zaginione osoby.

Ten tragiczny moment został nagrany przez świadka będącego na innej łodzi. Widać, jak od urwiska odrywa się sporej wielkości fragment, który z całą siłą runął na turystów. Nie mieli żadnych szans na przeżycie. W sumie skała przygniotła aż 4 znajdujące się tam łodzie, które nie zdążyły odpłynąć. W sumie w rejonie tragedii znajdowało się około 70 turystów.

Ofiarami wypadku są również dzieci

Wśród ofiar tego tragicznego zdarzenia są zarówno dzieci, jak i dorośli. Lokalne służby twierdzą też, że wszystkie osoby, które nie przeżyły wypadku, były sobie bliskie. W internecie są już pierwsze nagrania tego okropnego wypadku. Jedno z nich prezentujemy ponizej.

Ostatecznie do szpitali rozwieziono 30 kolejnych osób, które doznały uszczerbku. W ciężkim stanie są jednak tylko dwie. Liczba ofiar tego niecodziennego zdarzenia może być większa. W wyniku wypadku do szpitali trafiło ponad 30 osób. Pierwsze wnioski z przeprowadzonych analiz pokazały, że skała oderwała się ze względu na wyjątkowo silne opady w regionie.

Źródło: Twitter / BandJornalismo

tatuaż studio jaki zrobić wzory tusz

Kto nie zdążył zrobić tatuażu w 2021, musi to wiedzieć. Od 4 stycznia spore zmiany w przepisach

przedterminowe wybory 2022 kaczyński pis

Kaczyński rozważa wcześniejsze wybory? Z jego ust padła stanowcza deklaracja