w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

„Polska będzie narażona na rosyjskie rakiety”. Rosja grozi odwetem za pomaganie Ukrainie

Trwa atak dezinformacyjny i zastraszanie Polaków przez Rosję. Tym razem separatysta Marat Baszyrow zagroził Polsce odwetem i atakiem rakietowym.

czy rosja zaatakuje polskę forum 2022
Fot. Twitter / zdjęcie ilustracyjne

Rosjanie znów grożą Polsce, tym razem za pomaganie Ukrainie i przerzucanie sprzętu wojskowego. Rosyjski separatysta Marat Baszyrow stwierdził, że może dojść do odwetu, jeżeli Polska zdecyduje się na umieszczenie u siebie broni atomowej w ramach działań obronnych NATO.

Rosja grozi Polsce odwetem. „Będzie narażona na rosyjskie rakiety”

Co się stanie, jeśli Polska zdecyduje się przyjąć broń atomową należącą do NATO? Nie tak dawno taki pomysł miał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Rosja odbierze taki ruch jako wielkie zagrożenie, co może spowodować odpowiedź militarną.

Rosyjska propaganda kontynuuje nagłaśnianie przekazu, który służyć ma zastraszaniu Polski i Polaków – stwierdził rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn tuż po tym, jak zapoznał się z wypowiedzią separatysty.

Marat Baszyrow pogroził Polsce palcem i uznał, że nasz kraj może łatwo stać się celem rosyjskich rakiet. Separatysta jest byłym członkiem władz na okupowanych terenach tzw. samozwańczej Ługańskiej Republiki Ludowej.

Rosja grozi Polsce odwetem. „Będzie narażona na rosyjskie rakiety”

Rebeliant pojawił się w prokremlowskich mediach i od razu zaczął grozić „rosyjskim odwetem„, jeżeli tylko w Polsce pojawi się należąca do NATO broń atomowa. Wówczas nasz kraj „będzie narażony na rosyjskie rakiety„.

Działania Rosji są próbą wykazania, że współpraca wojskowa Polski z sojusznikami jest groźna dla społeczeństwa. Celem strategicznym Rosji pozostaje próba trwałego osłabienia poziomu bezpieczeństwa wschodniej Flanki NATO – skomentował Stanisław Żaryn.

Propaganda uprawiana przez media w Rosji od bardzo dawna próbuje przekonać opinię publiczną, że Polska oraz sojusznicy z NATO stanowią realne zagrożenie dla bezpieczeństwa Moskwy i jej interesów. Polska jest również oskarżana o to, że jej prawdziwym celem jest aneksja części terenów Ukrainy.

Źródło: Radio ZET

walka o donbas kamera live

PILNE. Rosja rozpoczęła drugą fazę wojny. Zełenski wydał oświadczenie. „To jest piekło!”

adam niedzielski minister zdrowia jestem przerażony epidemia wzrost zakażeń zgonów

Niedzielski szczerze o preparatach Pfizer. „Odmawiamy przyjmowania szczepionek”