w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Tak wyglądałaby księżna Diana, gdyby nadal żyła. Oto nigdzie wcześniej nie publikowana fotografia

Gdyby Diana dziś żyła, miałaby 61 lat. Dzięki sztucznej inteligencji udało się opracować jej aktualne zdjęcie. Tak by wyglądała księżna, gdyby nie tragiczny wypadek.

księżna diana jak wyglądałaby dziś
Fot. YouTube; Instagram: @alperyesiltas, @streetartglobe

Księżna Diana Spencer urodziła się w 1961 i gdyby dziś była z nami, od niemal miesiąca miałaby 61 lat. Niestety jej życie zakończyło się w Paryżu. Żona obecnego króla Wielkiej Brytanii – Karola III – zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w centrum stolicy Francji.

Księżna Diana. Jak wyglądałaby dziś? Artysta pokazał efekt swoich prac

Pierwsza żona Karola III, syna zmarłej niedawno królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II i Filipa, była uwielbiana na całym świecie. Jej tragiczna śmierć w wypadku samochodowym zszokowała tych, którzy ją kochali i widzieli w niej przyszłą królową. Wiele osób do dziś nie może się pogodzić z tym, co się wówczas stało.

Jej związek małżeński z obecnym królem Karolem oraz po rozwodzie spowodował, że Diana była na ustach całego świata. Media nie dawały jej spokoju, a fotoreporterzy nieustannie biegali za nią. Nie miała żadnej prywatności, co poniekąd było przyczyną tragicznego wypadku w Paryżu, do którego doszło w 1997 roku.

Dziś osoby, które tęsknią nadal za księżną Walii, mają po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak Diana by wyglądała, gdyby nie to tragiczne wydarzenie. Na  zdjęciu opracowanym przez artystę Alpera Yesiltasa możemy podziwiać twarz 61-letniej księżnej. Wszystko dzięki sztucznej inteligencji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alper Yesiltas (@alperyesiltas)

Artysta pracuje nad takimi portretami od dawna. Udało mu się pokazać współczesny wygląd wielu gwiazd i artystów, których nie ma już wśród nas. Możemy podziwiać nie tylko Dianę, ale też lidera zespołu Queen Freddiego Mercury’ego, Johna Lennona, Jimiego Hendrixa, wokalistę Nirvany Kurta Cobaina oraz Michaela Jacksona i Elvisa Presleya.

księżna diana jak wyglądałaby dziś
Tak by wyglądała księżna Diana, gdyby nie tragiczny wypadek. Fot. Instagram / Alper Yesiltas & Street Art Globe

Źródło: Instagram / Alper Yesiltas

e-recepty limity zmiany

E-recepty przez internet do zmiany. Ministerstwo rozważa wprowadzenie limitów

niewierzących w polsce przybywa kościół cbos

Katastrofa w polskim Kościele. Liczby są jednoznaczne. Nie ma już odwrotu