w , ,

Zmarł młody polski aktor. Miał zaledwie 32 lata. „Nigdy Ci tego nie zapomnimy”

Miał za sobą tylko 32 lata życia. W tak młodym wieku odszedł aktor grający na deskach Teatru Bezpańskiego w Rudzie Śląskiej.

Fot. Freepik

Miał zaledwie 32 lata, ale na swoim koncie miał sporo osiągnięć. Jak poinformowali przedstawiciele Teatru Bezpańskiego, odszedł młody, ale uwielbiany przez współpracowników tej instytucji oraz widzów artysta. Z tą placówką był związany od 2012 roku.

Dawid Konefał nie żyje. Miał tylko 32 lata

Zmarł Dawid Konefał. Te słowa przychodzą nam z wielkim trudem, bólem i niedowierzaniem – czytamy w poście zamieszczonym na profilu wspomnianego teatru na Facebooku. Przyczyna zgonu młodego aktora nie została podana opinii publicznej. Konefał był związany również z Impro Silesia jako aktor i trener.

„Był człowiekiem o nieprzeciętnym poczuciu humoru, które uwielbialiśmy. Zawsze gotowy na wszystko, zawsze wystający poza schematy, niezwykle inteligentny, zdolny i po ludzku życzliwy. Człowiek na którego zawsze można było liczyć. (…) Dawid, byłeś wspaniałym towarzyszem teatralnej broni. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Wielką przyjemnością i zaszczytem było patrzeć, jak przekraczasz ludzkie wyobrażenia. Żegnaj, przyjacielu.”

Tańczył, uprawiał sport, jarał się grami i był niesamowicie oczytany, ale przede wszystkim był nasz! Nasz Dawid! Improwizować z nim na scenie to była czysta przyjemność – napisali współpracownicy z Impro Silesia.

Pogrzeb młodego aktora odbył się dziś, tj. 1 czerwca. Jego – jak napisano – „ostatni spektakl” odbył się już o 9 rano w Kościele św. Józefa. Spoczął na Cmentarzu Parafialnym w Świętochłowicach-Zgodzie.

kacper tekieli instagram

Kowalczyk napisała to po pogrzebie męża. Złożyła mu obietnicę. „Wiedział, że odchodzi…”

waloryzacja 2021 tabela netto brutto ile dostaną emeryci podwyżka trzynastka czternastka bieda ostatnia wypłata czternastki

GUS opublikował nowe dane. Nie ma złudzeń. Żadne czary rządowi nie pomogą