w

Ramzan Kadyrow jest w ciężkim stanie? Syn terrorysty prosi o pilną modlitwę

Syn terrorysty i przyjaciela Władimira Putina prosi o modlitwę. Nieoficjalnie mówi się, że Ramzan Kadyrow jest w ciężkim stanie. Przeczą temu inne doniesienia.

kadyrow syn cukrzyca
Fot. Wikipedia

Syn terrorysty Ramzana Kadyrowa opublikował na swoim profilu w serwisie Instagram zaskakujący wpis. Apeluje do zwolenników o pilną modlitwę, aby jego ojciec „był chroniony przez Wszechmogącego„. Wieści o ciężkim stanie Kadyrowa potwierdził też jeden z propagandowych rosyjskich kanałów na Telegramie.

Kadyrow w ciężkim stanie? Syn prosi o modlitwę

Prorosyjski kanał na Telegramie zbliżony do Kremla potwierdził niepokojące dla Władimira Putina doniesienia o złym stanie zdrowia Ramzana Kadyrowa. – Przywódca Czeczenii zniknął – czytamy na Telegramie na kanale VChK-OGPU.

Co za nieograniczone szczęście, gdy ma się zabytek, referencje, mentora! Ramię, na którym można się oprzeć w trudnym momencie, przykład do dążenia, miłe spojrzenie, które jest przede wszystkim nagrodą! Niech Wszechmogący Cię błogosławi, drogi Ramzanie Akhmatowiczu! Akhmat – moc! Allah jest największy – napisał z kolei syn terrorysty Adam.

Obecnie nie ma osób w Czeczeni, które wiedziałyby, gdzie podziewa się Kadyrow. Z krążących plotek wynika jednak, że jego stan jest ciężki, a przyczyną ma być nasilenie się problemów z nerkami i wątrobą. Ostatni raz o przywódcy Czeczenii słychać było przy okazji rajdu Prigożyna na Moskwę, a ostatnie jego zdjęcie datowane jest na 28 czerwca.

prigożyn o polsce

Putin wydał na niego wyrok śmierci. FSB dostało rozkaz. Prigożyn do likwidacji

wynajem mieszkania ukraińcom opinie forum

Okazjonalny najem mieszkania dla Ukraińca. Wyższe ryzyko dla właściciela lokalu?