w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Straszne słowa posła do emerytki: „Jak nie masz za co żyć, to sprzedaj psa”

Tego się ledwo wiążąca koniec z końcem seniorka nie spodziewała. Szokujące słowa wypowiedziane zostały jakiś czas temu w trakcie telewizyjnej audycji.

poseł do emerytki
Fot. zdjęcie ilustracyjne

Tego się ledwo wiążąca koniec z końcem seniorka nie spodziewała. Polityk poradził jej, że jak nie stać ją na płacenie rachunków, to powinna sprzedać swojego psa. Szokujące słowa wypowiedziane zostały w trakcie telewizyjnej audycji.

Poseł do emerytki; „Sprzedaj psa i opłać rachunki”

Rządzące Ukrainą ugrupowanie polityczne o nazwie (co zabawniejsze) Sługa Narodu myśli, jak rozwiązać sprawę Jewhenija Braharema, który w tak szokujących słowach odniósł się do biednej seniorki.

Poseł Rady Najwyższej Ukrainy w ostatnią sobotę pojawił się w audycji „Hołos Naroda” („Głos Ludu”). Tematem dyskusji były dodatki socjalne dla uboższych obywateli. Dopłaty te są planowane ze względu na wysokie ceny gazu w tym kraju.

W czasie audycji na żywo na antenę wpuszczono emerytkę, która dzwoniła do studia. Mówiła o swojej trudnej sytuacji finansowej. Zgodnie z jej słowami jej emerytura wynosi w przeliczeniu na złotówki ok 310 zł (2 tys. hrywien). To mniej od kwoty, którą musi uiścić za styczniowe zużycie gazu.

– Przeżyć w tych warunkach rzeczywiście jest trudno, ale nie wiemy, czy słuchaczka, która dodzwoniła się do studia, nie ma jeszcze jakiejś własności, bo dopłata jest przyznawana w zależności od posiadania innego majątku i od stanu majątkowego – skomentował na antenie polityk.

Jeśli na przykład jakiś pies ekskluzywnej rasy biega sobie po podwórku, to można przecież w każdym momencie sprzedać tego psa i spokojnie opłacić rachunki – poradził biednej emerytce poseł.

Przeprosiny posła i memy

Tuż po emisji programu telewizyjnego młody deputowany postanowił jednak przeprosić za swoje okrutne słowa. Zrobił to za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na portalu Facebook.

Jest mi bardzo przykro, że moja wypowiedź na kanale 112 o dopłatach wywołał tak burzliwą reakcję. Jestem nowy w polityce i jeszcze nie nauczyłem się odpowiadać na delikatne pytania.

Przeprosiny jednak nic nie dały. W kraju sprawa została już mocno nagłośniona, a internauci nie zostawiają na polityku suchej nitki. Młody poseł stał się też bohaterem wielu memów.

Drogi gaz przez wojnę w Donbasie

Stacja BBC News poinformowała, że ceny gazu na Ukrainie są wyższe dziesięciokrotnie. Cena surowca rośnie cały czas od 2014 r. ze względu na konflikt z Rosją i trudną sytuację w Donbasie.

Źródło: Radio ZET, YouTube

skin cycling bez retinolu

Na czym polega skin cycling? Wszystko co warto wiedzieć o tej wieczornej pielęgnacji

kuny chorwackie do kiedy wymiana

Tymi banknotami już w sklepach nie zapłacimy. Wszystkie w tym roku straciły swoją ważność