w ,

Lider zespołu Kult trafił do szpitala. Odwołano koncerty. Zespół opublikował komunikat

Kazik Staszewski, lider zespołu Kult, trafił do szpitala. Jest hospitalizowany, a jego stan uniemożliwia mu granie koncertów. Te zostały przełożone na inny termin.

kazik staszewski w szpitalu
Fot. YouTube / Kult (kadr z klipu "Wiara")

Z uwagi na hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w Hamburgu i Berlinie są anulowane i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty to zaraz poinformujemy – poinformowano na oficjalnym profilu zespołu Kult na Facebooku.

Kazik Staszewski w szpitalu. Jego stan uniemożliwia koncertowanie

Kazik Staszewski trafił do szpitala w czwartek 12 października. Jego stan zdrowia ma być stabilny, ale sytuacja jest – jak poinformował zespół – poważna. Ma to wpływ na zaplanowaną na najbliższy okres trasą koncertową.

Bilety oczywiście zachowują ważność. Stan Kazika jest stabilny ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a Was drodzy prosimy o cierpliwość i zrozumienie – czytamy w komunikacie zespołu.

Artyście – o czym media piszą od dawna – dolega postępująca utrata słuchu. Sam Kazik wielokrotnie wspominał w rozmowie z dziennikarzami, że ma niezdiagnozowanego raka.

Piosenkarz może liczyć na swoich fanów. Pod komunikatem zespołu pojawiło się ponad 700 komentarzy dodających mu otuchy.

ile paliwa można przewozić w kanistrach 2023

Ile paliwa można zatankować na Orlenie? Uwaga! Za to grozi nawet 3 tys. zł mandatu

brak leków w aptekach 2022 augmentin

Kolejny popularny lek pilnie wycofany z aptek. Może być szkodliwy dla zdrowia