w

Klaudia El Dursi pokazała za dużo? Reakcja fanów jednoznaczna

Gwiazda programu TOP MODEL pokazała internautom swoje wdzięki. Takiego zdjęcia jednak się nie spodziewali…

Klaudia El Dursi
Fot. Instagram/Klaudia El Dursi

Program TVN „Top model” jest niezwykle popularny i – jak wszystkim wiadomo – promuje ludzi pięknych i nietuzinkowych. Wygrana w programie, ale też i sam udział, pozwalają nowym gwiazdom przeżyć swoje tzw. 5 minut w świetle kamer i aparatów.

Jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu TVN „Top Model” – Klaudia El Dursi – posiada profil na popularnym medium społecznościowym Instagram. Mało tego – obserwuje ją ponad 400 tys. osób! Niezły wynik jak na Polskę, prawda?

Klaudia El Dursi – chodząca marka

Gwiazda za pomocą zdjęć umacnia swoją pozycję medialną. Jej profil w social media to jedna wielka seria fotografii prezentujących jej wyjątkową urodę, wdzięk jak i piersi i… pośladki. Rozbieranie się do zdjęć nie jest dla niej niczym wyjątkowym. Modelka zaliczyła już w swojej karierze całkiem ciekawą rozbieraną sesję dla magazynu „Playboy„.

Setki tysięcy wyświetleń i polubień jednego z ostatnich zdjęć? Żaden problem, jeśli widać na nim gołą pupę. Każdy z nas wie, że mamy takie czasy, że wystarczy upublicznić fragment nagiego ciała, by kariera ruszyła z kopyta. Pod warunkiem oczywiście, że mamy co pokazać światu…

Zobacz także: Szokujące wyznanie Rozenek. Powiedziała coś, co nas zasmuciło!

Klaudia El Dursi, uczestniczka show TVN „Top model”, nie musi się jednak niczego wstydzić, a już na pewno nie swojego wyglądu. Zamieściła na swoim Instagramie takie oto zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Czas pokaże też, czy takie zdjęcie narazi ją na krytykę. Klaudia jest bowiem matką, a jak twierdza niektórzy internauci, bycie matką zakazuje pewnych zachowań, szczególnie publicznie. Czy rzeczywiście oburza ich takie zachowanie? Czy matka posiadająca takie ciało musi kryć je przed całym światem tylko dlatego, że jest rodzicem?

Andrzej Duda Robert Biedroń

Duda czy Biedroń? Szokujący wynik nietypowego badania

jacek sutryk

Odwołają prezydenta Wrocławia? Konfederacja chce referendum