w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Kim jest “Bandziorek” z serialu “Chłopaki do wzięcia”?

Krzysztof Dzierżanowski “Bandziorek” stał się niezwykle popularny przez serial “Chłopaki do wzięcia”. Tutaj przedstawiamy jego historię.

bandziorek chłopaki do wzięcia
Fot. YouTube / POLSKIE DISCO

Ludzie często wyszukują informacji na temat “Bandziorka” z programu “Chłopaki do wzięcia”. W tym artykule postaliśmy się zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat Krzysztofa “Bandziorka” z serialu.

Chłopaki do wzięcia

Przypomnijmy, że “Chłopaki do wzięcia” to dokumentalny serial Polsat Play o mężczyznach małych miasteczek i wsi, którzy szukają partnerek na całe życie.

Kawalerzy w serialu podejmują się różnych dorywczych prac, czas wolny spędzają na wspólnych spotkaniach i prostych rozrywkach. Serial w zamyśle ma przedstawiać prawdziwy obraz prowincjonalnej Polski.

“Bandziorek” – nazwisko, początki w serialu

“Bandziorek” to właściwie Krzysztof Dzierżanowski. Producenci serialu ukrywają jego nazwisko, jednak nie przeszkodziło to wielu ludziom odnaleźć go bez większego problemu na Facebook.

POLECAMY:
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Producent serialu, Jerzy Morawski, wspomina że Bandziorka zaczepił na przystanku autobusowym, na którym czekał po powrocie z dyskoteki. To był strzał w dziesiątkę. “Bandziorek” w mig stał się znany. Na tyle, że dwa najpopularniejsze fanpage na Facebooku obserwuje ponad 37 tysięcy osób.

Ciężko tylko ocenić, czy o taką popularność mu chodziło.

“Bandziorek” i jego problemy

Okazuje się bowiem, że do domu mężczyzny zjeżdża wielu gości, aby… napić się z nim alkoholu. Rodzina ma już podobno tego dość, zwłaszcza że Krzysztof ma problemy z alkoholem. Przyznał to producent serialu w rozmowie z party.pl.

burbonik google news

Trudno także ocenić czy alkohol jest źródłem czy skutkiem jego problemów. Producenci programu zorganizowali mu wizyty u dentysty, jednak po jednej wizycie je porzucił. W jednym z odcinków przyznał, że zęby myje 1-2 razy w miesiącu. Stąd ogromne problemy z uzębieniem.

POLECAMY:
Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Znasz je wszystkie?

Przypomnijmy, że Krzysztof “Bandziorek” jest w serialu od samego początku jego istnienia. A w zasadzie to był, bo nie pojawia się w najnowszych odcinkach.

Można tylko domyślać się, że to ze względu na życiowe problemy i fakt, że serial nie tylko ich nie rozwiązał, ale także mógł je zwiększyć. Choć oczywiście nie za sprawą producentów, którzy chcieli mu pomóc, a samego zainteresowanego.

Zobacz także:

Co myślisz?

Ograniczenia w Hiszpanii pluszak spacer

By obejść zakaz, Hiszpanie wychodzą na spacery… z żółwiami i pluszakami

koronawirus a wielkanoc kościół katolicki

Koronawirus. Co ze święceniem pokarmów i spowiedzią wielkanocną?