w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA!

Kim jest “Bandziorek” z serialu “Chłopaki do wzięcia”?

Krzysztof Dzierżanowski “Bandziorek” stał się niezwykle popularny przez serial “Chłopaki do wzięcia”. Tutaj przedstawiamy jego historię.

bandziorek chłopaki do wzięcia
Fot. YouTube / POLSKIE DISCO

Ludzie często wyszukują informacji na temat “Bandziorka” z programu “Chłopaki do wzięcia”. W tym artykule postaliśmy się zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat Krzysztofa “Bandziorka” z serialu.

Chłopaki do wzięcia

Przypomnijmy, że “Chłopaki do wzięcia” to dokumentalny serial Polsat Play o mężczyznach małych miasteczek i wsi, którzy szukają partnerek na całe życie.

Kawalerzy w serialu podejmują się różnych dorywczych prac, czas wolny spędzają na wspólnych spotkaniach i prostych rozrywkach. Serial w zamyśle ma przedstawiać prawdziwy obraz prowincjonalnej Polski.

“Bandziorek” – nazwisko, początki w serialu

“Bandziorek” to właściwie Krzysztof Dzierżanowski. Producenci serialu ukrywają jego nazwisko, jednak nie przeszkodziło to wielu ludziom odnaleźć go bez większego problemu na Facebook.

POPULARNE
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Producent serialu, Jerzy Morawski, wspomina że Bandziorka zaczepił na przystanku autobusowym, na którym czekał po powrocie z dyskoteki. To był strzał w dziesiątkę. “Bandziorek” w mig stał się znany. Na tyle, że dwa najpopularniejsze fanpage na Facebooku obserwuje ponad 37 tysięcy osób.

Ciężko tylko ocenić, czy o taką popularność mu chodziło.

“Bandziorek” i jego problemy

Okazuje się bowiem, że do domu mężczyzny zjeżdża wielu gości, aby… napić się z nim alkoholu. Rodzina ma już podobno tego dość, zwłaszcza że Krzysztof ma problemy z alkoholem. Przyznał to producent serialu w rozmowie z party.pl.

burbonik google news

Trudno także ocenić czy alkohol jest źródłem czy skutkiem jego problemów. Producenci programu zorganizowali mu wizyty u dentysty, jednak po jednej wizycie je porzucił. W jednym z odcinków przyznał, że zęby myje 1-2 razy w miesiącu. Stąd ogromne problemy z uzębieniem.

POPULARNE
Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Znasz je wszystkie?

Przypomnijmy, że Krzysztof “Bandziorek” jest w serialu od samego początku jego istnienia. A w zasadzie to był, bo nie pojawia się w najnowszych odcinkach.

Można tylko domyślać się, że to ze względu na życiowe problemy i fakt, że serial nie tylko ich nie rozwiązał, ale także mógł je zwiększyć. Choć oczywiście nie za sprawą producentów, którzy chcieli mu pomóc, a samego zainteresowanego.

Zobacz także:

Co myślisz?

Ograniczenia w Hiszpanii pluszak spacer

By obejść zakaz, Hiszpanie wychodzą na spacery… z żółwiami i pluszakami

koronawirus a wielkanoc kościół katolicki

Koronawirus. Co ze święceniem pokarmów i spowiedzią wielkanocną?