w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Bandziorek szczęśliwie zakochany. Wielkie zmiany u bohatera „Chłopaków do wzięcia”

Uczestnik „Chłopaków do wzięcia”, który przykuł największą uwagę widzów, był w więzieniu. Jednak w jego życiu zaszły potężne zmiany.

bandziorek danuta zakochany chłopaki do wzięcia nowa dziewczyna praca gospodarstwo alkohol
Źródło: Polsat / IPLA (screen)

Uczestnik „Chłopaków do wzięcia”, który przykuł największą uwagę widzów, był w więzieniu. Jednak w jego życiu zaszły potężne zmiany. Teraz ma pracę i już nie jest chłopakiem do wzięcia. Znalazł kobietę, w której szczęśliwie się zakochał.

Bandziorek i Danuta. Krzysztof z „Chłopaków do wzięcia” zakochany. Wielkie życiowe zmiany

Losy Bandziorka widzowie „Chłopaków do wzięcia” śledzą z zapartym tchem od pierwszego sezonu. Przez jakiś czas niestety nie mogliśmy go oglądać, bo zniknął z programu. Okazało się, że przez dwa lata przebywał w więzieniu. Jednak w jego życiu zaszły takie zmiany, że chyba sam się tego nie spodziewał.

Podobnie jak inni bohaterowie programu, Bandziorek miał problemy z alkoholem. Krzysztof zyskał bowiem drugie, nowe życie. Nic już nie jest takie, jakim było wcześniej. Przypadkowi ludzie zaoferowali mu pracę na gospodarstwie. Tam poznał samotną, nieco starszą od niego Dankę. Kobieta od razu postawiła właśnie na Krzyśka i żyją razem. Są szczęśliwi.

„Chłopaki do wzięcia”. Bandziorek zakochany. Nowe życie bohatera. Bandziorek wiek

Bandziorek ma dziewczynę. To kawaler po wielkich przejściach. Jednak pokazał, że mimo problemów w życiu można w końcu odnaleźć swoją bezpieczną przystań. Wygląda na to, że teraz układa sobie życie na nowo, a najgorsze ma za sobą.

Jak wypiję, to jestem za nerwowy i to mnie gubi. Dlatego poszedłem do więzienia. Ale będę uważał – powiedział w jednym z nowych odcinków programu Krzysiek. Życie na gospodarstwie tak mu się spodobało, że przekonał się, aby tam zacumować.

Jak na alkohol zapatruje się nowa wybranka Bandziorka? – Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał. Ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam – stwierdziła Danuta. W jej oczach Krzysiek jest pracowitym człowiekiem o dobrym sercu. Bardzo dużo jej pomaga, co zostało przez nią bardzo docenione.

POLECAMY:
Kim jest "Bandziorek" z serialu "Chłopaki do wzięcia"?

Program Chłopaki do wzięcia wciąż można zobaczyć na Ipli lub Polsat Play. Stacja szykuje też dla fanów programu wielką niespodziankę. Wyemituje bowiem maraton wszystkich odcinków z sezonu siedemnastego i osiemnastego.

prezenty boże narodzenie seniorzy kupują w sieci e-commerce

Ponad 60 proc. Polaków kupi w sieci prezent na święta. Spora grupa to seniorzy

domki drewniane jak udekorować na święta dekorowanie wnętrz na święta

Domki drewniane. Jak świątecznie udekorować ich wnętrze?