w

Kim jest Georgia Groome, wybranka serca Ruperta Grinta?

Właśnie okazało się, że filmowy Ron Weasley, Rupert Grint, będzie miał pierwsze dziecko. Kim jest jego matka i wybranka serca aktora, Georgia Groome?

georgia groome
Fot. YouTube/Red Carpet News TV

Obok Daniela Radcliffe’a i Emmy Watson, Rupert Grint jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów z serii filmów o Harrym Potterze. Nawet pomimo tej sławy, aktorowi udało się zachować całkiem sporo prywatności. W tym związek z długoletnią dziewczyną. Kim jest Georgia Groome?

Georgia Groome i Rupert Grint będą mieli dziecko

W piątek 10 kwietnia przedstawiciel Grinta ogłosił, że para spodziewa się dziecka. Potwierdzają to zresztą ich ostatnie wspólne zdjęcia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Georgia Groome (@ggroomefan)

 

„Rupert Grint i Georgia Groome są podekscytowani, by ogłosić, że spodziewają się dziecka. W tej chwili chcieliby poprosić o prywatność” – powiedział przedstawiciel aktora.

Groome nie jest nikomu nieznana, bowiem także jest aktorką. Ale kim dokładnie jest kobieta, która skradła serce aktora odgrywającego rolę Rona Weasleya? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kim jest Georgia Groome?

Groome urodziła się 11 lutego 1992 roku, więc ma 28 lat. Tym samym jest o 3 lata młodsza od Grinta, który ma 31 lat.

Znana jest głównie z jednego filmu. W „Angus, stringi i przytulanki” zagrała Georgię Nicholson. Film nie osiągnął żadnych większych sukcesów, a w serwisie Filmweb ma średnią ocen na poziomie 6.3, ale swego czasu był stosunkowo popularny. Niech świadczy o tym chociażby ponad 25 tysięcy ocen na w/w Filmwebie.

POLECAMY:
Im starsza, tym seksowniejsza. Chorwacka piosenkarka pokazała...

Film to ekranizacji książki niezwykle popularnej wówczas wśród młodzieży brytyjskiej autorki Louise Rennison. Opowiada o perypetiach nastolatki (w tej roli właśnie Georgia Groome) i jej buncie przeciwko otaczającemu ją światu. Krótko mówiąc, o rzeczach, które przeszkadzają wszystkim nastolatkom.

Poza tym zagrała w kilkunastu filmach i dwóch serialach, jednak żadna z tych aktywności nie przyniosła jej większej sławy.

Para spotyka się od 2011 roku

Groome i Grint spotykają się od dziewięciu lat. Para przez lata utrzymywała ich związek w tajemnicy, a wielu fanów nie zdawało sobie sprawy, że się spotykają, dopóki stare zdjęcie pary nie pojawiło się na Twitterze.

Jedna z fanek opublikowała ziarniste zdjęcie Groome z długimi, kręconymi włosami i Grintem uśmiechającym się obok. Wszystko miało miejsce w listopadzie 2018 roku, a więc po siedmiu latach związku.

Aktorstwo ma we krwi

Matka Groome, Fiona Watson, była aktorką dramatyczną i wokalną w Nottingham Television Workshop, gdzie jej córka przeszła zresztą później naukę aktorstwa.

POLECAMY:
Znacznie przytyła i czuje się szczęśliwa. Szczere wyznanie celebrytki

Według strony IMDB, pierwszy występ aktorski Groome odbył się w filmie A Fish Out of Water, który został wydany w 2001 roku.

Aktywnie działa w mediach społecznościowych.

O ile Rupert Grint jest kompletnie nieobecny w mediach społecznościowych, to wybranka jego serca od czasu do czasu publikuje posty na Twitterze. Można się z nich m.in. dowiedzieć, że… hoduje pszczoły.

Zobacz także:

wielkanoc w dobie koronawirusa

Wielkanoc w dobie koronawirusa. Co jeść, by wzmocnić odporność?

dziecko ruperta grinta

Gwiazda filmów o Harrym Potterze będzie miała dziecko. Zaskoczeni?