w

Kim jest Karolina Emus – modelka znana z mundialu w Rosji?

Karolina Emus zyskała popularność podczas piłkarskiego Mundialu w Rosji i od tamtej pory nie pozwala o sobie zapomnieć. W tym artykule znajdziecie wszystkie informacje na jej temat.

karolina emus
Fot. YouTube / Telewizja - ATV sp. z o.o.

Popularność zyskała dzięki rozegranym w 2018 r. Mistrzostwom Świata w piłce nożnej w Rosji. Okrzyknięta została wtedy „miss Mundialu” i drugą Natalią Siwiec. Kim jednak jest w rzeczywistości Karolina Emus?

Kim jest Karolina Emus?

Sam określa się jako podróżniczkę oraz modelkę inspirującą się zdrowym stylem życia. Jest także instruktorką fitness oraz właścicielką salonu urody.

Popularna stała się w 2018 r. kiedy zaczęła pojawiać się na meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej. Krótkie spodenki, koszulka w narodowych barwach i odsłonięty brzuch. To przepis na sukces, który kilka lat wcześniej zastosowała Natalia Siwiec.

Tym razem także się udało, choć nie aż tak bardzo jak Siwiec. Co ciekawe, obie kobiety są do siebie bardzo podobne. W podobnym makijażu wyglądają wręcz jak siostry.

Karolina Emus – popularność

Emus przykuła uwagę mediów, ale w dłuższym okresie nie potrafiła jej zwiększyć. Dwa lata temu jej profil na Instagramie miał 16 tysięcy obserwujących, a obecnie ma ich 30 tysięcy.

To oczywiście znacząca liczba, ale w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią już setki tysięcy obserwujących pięknych kobiet na Instagramie. Wspomniana Siwiec jest w tym aspekcie w krajowej czołówce – obserwuje ją ponad 1,2 mln osób.

Karolina Emus – wiek, partner

Modelka ma 30 lat i pochodzi z Poznania. Od lat mieszka jednak w Warszawie. Jej pasja do piłki nożnej nie wzięła się tuż przed mundialem w 2018 roku. Emus wcześniej była bowiem cheerleaderką podczas meczów Lecha Poznań.

O życiu prywatnym influencerki wiadomo tak naprawdę niewiele, ale wydaje się, że obecnie nie jest z żadnym mężczyzną na stałe.

W przeszłości związana była z piłkarzami, m.in. ze wspomnianego Lecha Poznań czy Polonii Warszawa. Sama w rozmowie z „Super Expressem” przyznała, że lubi sportowców, więc może w końcu uda jej się związać na stałe z gwiazdą futbolu?

Karolina Emus – uroda, praca

Jej uroda była już kilkukrotnie doceniana. Emus ma w swojej kolekcji m.in. tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek. Dotarła także do finału konkursu o tytuł Miss Polski.

Emus prowadzi własny luksusowy salon SPA „Gloow Me„. To eleganckie centrum urody w Warszawie, na którego otwarciu pojawił się m.in. Tomasz Kammel. Na kolejnych slajdach możecie znaleźć kilka zdjęć Emus.

10 ton słodyczy dla posłów kancelaria sejmu sejm politycy

10 ton słodyczy dla posłów. Politycy na sobie nie oszczędzają

wybory prezydenckie 2020 duda kidawa hołownia kosiniak sondaz cbos kantar ibris

Wybory Prezydenckie 2020: Zaskakujące zmiany na podium