w ,

Jurek Owsiak nie wytrzymał, padły mocne słowa. „Wycofuję się.”

Jurek Owsiak ogarnięty jest potężną złością na aktualnie rządzących. Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował wyjątkowo mocny wpis, w którym atakuje rząd i w geście protestu wycofuje się z…

jurek owsiak wośp wielka orkiestra świątecznej pomocy hot16challenge challenge
Fot. Facebook / Jurek Owsiak

Jurek Owsiak ogarnięty jest potężną złością na aktualnie rządzących. Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował wyjątkowo mocny wpis, w którym atakuje rząd i w geście protestu wycofuje się z…

Jurek Owsiak: „Cała mi na to ochota przeszła, wycofuję się”

Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował bardzo mocny wpis, w którym zaatakował rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz w geście protestu wycofał się z popularnej akcji #hot16challenge2.

POLECAMY:
Upokorzenie Owsiaka. Przegrał w sądzie z byłą posłanką PIS-u

Cała inicjatywa jest w ostatnich dniach bardzo popularna i polega na rapowaniu 16 ułożonych przez siebie wersów. Celem jest zebranie środków na walkę z epidemią koronawirusa, dlatego swoje rymy w ramach pomocy szpitalom w walce z koronawirusem ułożył nawet prezydent Andrzej Duda.

I o czym w tym momencie rapować w challengu? O matce ziemi? Hejcie? Rządzących? Zbijać to w rymy, 16-wersowe? Ni cholery, cała mi na to ochota przeszła, wycofuję się i tutaj w tekście pisanym mówię pełnym głosem – oświadczył na swoim oficjalnym kanale na Facebooku szef WOŚP Jurek Owsiak. Jednocześnie poinformował, że rezygnuje z udziału w internetowej akcji hot16challenge2 mimo nominacji.

72 godziny Mija właśnie 72 godziny od przyjęcia zaproszenia na #Hot16Challenge. Zaproszeń było kilka – dzięki! A…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Niedziela, 17 maja 2020

„Przeszła mi ochota na rapowanie”

Aktywista wskazał też, że widział zdjęcia z protestu przedsiębiorców, dlatego po tym co zobaczył „przeszła mu ochota na rapowanie„. Jest też człowiekiem aktualnie mocno zbuntowanym przeciwko temu, co robi Kaczyński i PiS.

Stop tego bezprawia, które wystawia służby porządkowe przeciwko obywatelom w pokojowej, nikomu nierobiącej żadnej krzywdy manifestacji – zaapelował szef WOŚP.

POLECAMY:
Czarny scenariusz. Przez koronawirusa nie odbędzie się wielka impreza

Podzieliliście nas i jedną za drugą legendę naszego życia brutalnie niszczycie. Zniszczona została idea Solidarności. Tej polskiej, sprzed ponad 30 lat, z której byliśmy dumni i za co nas świat podziwiał. Zniszczyliście największą dumę Polski, jaką była stadnina w Janowie i swoimi najbardziej idiotycznymi, rodem z PRL-u posunięciami zniszczyliście legendę polskiego radia – Program Trzeci Polskiego Radia. Nie zrobiliście tego wyrzuceniem Kazika z listy przebojów, zrobiliście to dokładnie 4 lata temu. Co jeszcze da się zniszczyć? Zepsuć? Przeciwko czemu jeszcze możecie pogrozić nam palcem lub policyjną palką? To powiem krótko, przepraszam, że nie rapuję, szacunek wielki dla prawie wszystkich, dla tych, którzy to zrobili w dobrej wierze i z dobrym celem – zakończył ostrymi słowami Jurek Owsiak.

Źródło: Facebook

malgorzata kidawa błońska prezydentem warszawy trzaskowski wybory

Małgorzata Kidawa-Błońska prezydentem Warszawy? „Scenariusz dopuszczalny”

meble ogrodowe nowe sklep jak wybrać najlepsze meble do ogrodu

Meble ogrodowe, czyli jak czerpać z ogrodu więcej radości