w

Anna Ryśnik – kim tak naprawdę jest była gwiazda „Warsaw Shore”?

Kim jest Anna Ryśnik? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę celebrytki znanej z „Warsaw Shore”, która już po programie przeszła niezwykłą metamorfozę.

anna ryśnik naszemiasto
Fot. YouTube / warszawa.naszemiasto.pl

Internauci często wyszukują informacji, kim jest Anna Ryśnika. Wiedzą, że brała ona udział w „Warsaw Shore”, ale chcieli by się o niej dowiedzieć więcej. W tym artykule przedstawiamy fakty na temat byłej gwiazdy programu MTV.

Anna Ryśnik z „Warsaw Shore” – kim jest?

Ryśnik obecnie jest celebrytką i influencerką. Popularność zdobyła dzięki programowi „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” emitowanemu na antenie MTV. Brała w nim udział przez pięć edycji i dorobiła się pseudonimu „Duża Ania„.

Mieszka w Łodzi, choć pochodzi ze Żmigrodu w województwie dolnośląskim.

Wzięła także udział w programie „Ex na plaży„, jednak nie przyniósł on jej większego rozgłosu.

Jej życie można obserwować chociażby za pośrednictwem Instagrama. Zebrała tam już blisko 289 tys. obserwujących, a wśród zdjęć znajdują się głównie fotografie z życia prywatnego. Od czasu do czasu znajdziecie tam także posty z lokowaniem produktu.

Trzeba jasno powiedzieć, że od czasów „Warsaw Shore” przeszła niesamowitą metamorfozę. Zaczęła o siebie dbać, powiększyła usta oraz piersi, a także przeszła kilka innych zabiegów upiększających. Efekty są piorunujące, bowiem Ryśnik wygląda teraz znakomicie.

Anna Ryśnik – wiek, rodzina, partner, dziecko

Ryśnik urodziła się w grudniu 1990 roku. Jest więc w kwiecie wieku, bowiem ma 29 lat.

Jej partnerem był mężczyzna o imieniu Damian, z którym jednak rozstała się w 2019 roku. Usunęła także wszystkie wspólne zdjęcia z Instagrama.

Ryśnik obecnie rzadko pojawia się na zdjęciach z kimkolwiek, najczęściej będąc na nich sama. Od czasu do czasu wrzuca jednak fotografie ze zwierzętami – końmi albo psami.

Dzieci

Anna Ryśnik nie ma własnych dzieci, ale zdecydowała się na adopcję dziewczynki o imieniu Ester. Pochodzi ona z Afryki i szybko skradła serce celebrytki.

Ester to jednak dziecko adoptowane na odległość. Taka forma polega głównie na comiesięcznym wsparciu finansowym i materialnym dziecka oraz utrzymywaniu z nim korespondencyjnego kontaktu, np. przez video.

Na kolejnych slajdach możecie znaleźć kilka zdjęć Anny Ryśnik.

jarosław kaczyński ochrona dom żoliborz policja grom

Jarosław Kaczyński pod stałą obserwacją. 18 policjantów pilnuje domu

naklejki na śmieci ustawa opłaty za wywóz

Naklejki na śmieci? Nowy pomysł rządu na segregowanie odpadów