w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Wymachiwała psem na smyczy. Przedziwne nagranie z ulicznej kłótni

Pies użyty jako broń w ulicznej awanturze! Nagranie obiegło media społecznościowe na całym świecie i pokazuje, że ludzie potrafią zaskakiwać.

wymachiwała psem znęcanie się nad zwierzętami kodeks karny
Fot. Fresh Daily / Twitter

Pies użyty jako broń w ulicznej awanturze! Nagranie obiegło media społecznościowe na całym świecie i pokazuje, że ludzie potrafią zaskakiwać. Kobieta wymachiwała psem bijąc nim inną osobę.

Wymachiwała psem na smyczy. Kłótnia na drodze

Zdarzenie miało miejsce w Kanadzie 1 lipca tego roku. Kobieta użyła psa na smyczy jako broni podczas ulicznej awantury. Powodem kłótni było to, że jedna kobieta drugiej zajechała na autostradzie drogę.

POLECAMY:
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

To, co się stało, zarejestrowały dwie kamery w autach innych kierowców. Jeden z kierowców wyraźnie krzyczał przez okno jeszcze przed najgorszym, co miało miejsce. Jednak drugie nagranie pokazuje kobietę, która bierze psa i wymachuje nim we wszystkie strony próbując uderzyć nim inną osobę.

Gdy bita kobieta zdołała chwycić psa w locie, druga zaczęła bić ją smyczą. Trzeba przyznać, że to była wyjątkowa sytuacja, niezbyt często możemy być świadkami takiego zachowania w przestrzeni publicznej.

Interwencja policji i znęcanie się nad zwierzętami

Na miejsce tego wyjątkowo dziwnego zdarzenia prędko wezwano policję. Psa zbadano u weterynarza i stwierdzono, że w zasadzie nic poważnego mu nie dolega. Funkcjonariusze policji, ze względu na brak formalnego zgłoszenia awantury ulicznej, potraktowali to zdarzenie jako okrucieństwo wobec zwierząt. Apelowano również do świadków sprzeczki o udzielenie więcej informacji.

POLECAMY:
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

Ktoś, kto zachowuje się w ten sposób, powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Dlatego zwierzęta nie powinny cierpieć i być używane jako narzędzie i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Takie występki należy surowo piętnować.

A jak jest w Polsce?

W Polsce zaostrzono w ostatnich latach przepisy, które mówią o znęcaniu się nad zwierzętami. Odpowiedzialność karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem. podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. … podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: Fresh Daily, YouTube

zero waste moda czym jest odpady śmieci ochrona środowiska

Czym jest moda na zero waste?

zenek martyniuk media markt lato z zenkiem youtube

Zenek Martyniuk w reklamie Media Markt. Spot bije rekordy popularności