w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Wymachiwała psem na smyczy. Przedziwne nagranie z ulicznej kłótni

Pies użyty jako broń w ulicznej awanturze! Nagranie obiegło media społecznościowe na całym świecie i pokazuje, że ludzie potrafią zaskakiwać.

wymachiwała psem znęcanie się nad zwierzętami kodeks karny
Fot. Fresh Daily / Twitter

Pies użyty jako broń w ulicznej awanturze! Nagranie obiegło media społecznościowe na całym świecie i pokazuje, że ludzie potrafią zaskakiwać. Kobieta wymachiwała psem bijąc nim inną osobę.

Wymachiwała psem na smyczy. Kłótnia na drodze

Zdarzenie miało miejsce w Kanadzie 1 lipca tego roku. Kobieta użyła psa na smyczy jako broni podczas ulicznej awantury. Powodem kłótni było to, że jedna kobieta drugiej zajechała na autostradzie drogę.

POPULARNE
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

To, co się stało, zarejestrowały dwie kamery w autach innych kierowców. Jeden z kierowców wyraźnie krzyczał przez okno jeszcze przed najgorszym, co miało miejsce. Jednak drugie nagranie pokazuje kobietę, która bierze psa i wymachuje nim we wszystkie strony próbując uderzyć nim inną osobę.

Gdy bita kobieta zdołała chwycić psa w locie, druga zaczęła bić ją smyczą. Trzeba przyznać, że to była wyjątkowa sytuacja, niezbyt często możemy być świadkami takiego zachowania w przestrzeni publicznej.

Interwencja policji i znęcanie się nad zwierzętami

Na miejsce tego wyjątkowo dziwnego zdarzenia prędko wezwano policję. Psa zbadano u weterynarza i stwierdzono, że w zasadzie nic poważnego mu nie dolega. Funkcjonariusze policji, ze względu na brak formalnego zgłoszenia awantury ulicznej, potraktowali to zdarzenie jako okrucieństwo wobec zwierząt. Apelowano również do świadków sprzeczki o udzielenie więcej informacji.

POPULARNE
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

Ktoś, kto zachowuje się w ten sposób, powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Dlatego zwierzęta nie powinny cierpieć i być używane jako narzędzie i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Takie występki należy surowo piętnować.

A jak jest w Polsce?

W Polsce zaostrzono w ostatnich latach przepisy, które mówią o znęcaniu się nad zwierzętami. Odpowiedzialność karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem. podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. … podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: Fresh Daily, YouTube

Co myślisz?

zero waste moda czym jest odpady śmieci ochrona środowiska

Czym jest moda na zero waste?

zenek martyniuk media markt lato z zenkiem youtube

Zenek Martyniuk w reklamie Media Markt. Spot bije rekordy popularności