w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Janusz Korwin-Mikke ciężko chory? „Chyba stracił przytomność”

Janusz Korwin-Mikke ma problemy ze zdrowiem? W trakcie telewizyjnego wywiadu przechylił się i upadł na kanapę. Widzowie oniemieli.

janusz korwin-mikke gozdyra polsat news przytomność wiek
Fot. Twitter / @qrdeqrde

Janusz Korwin-Mikke ma problemy ze zdrowiem? W trakcie telewizyjnego wywiadu na zachowywał się bardzo dziwnie. Internauci zauważyli, jak polityk Konfederacji przechyla się do tyłu i nie reaguje na słowa prowadzącej program Agnieszki Gozdyry.

Janusz Korwin-Mikke odleciał w programie na żywo

Janusz Korwin-Mikke przyzwyczaił nas już, że czasami zachowuje się dziwacznie. Bywa, że i dziwnie mówi do tego stopnia, że ciężko zgodzić się z jego poglądami. Tym razem jednak wydarzyło się coś, co trudno wytłumaczyć.

Lider Konfederacji w trakcie programu zrobił coś, co spowodowało, że widzowie uznali, że… umarł.  Polityk był gościem telewizji Polsat News. Udzielał wywiady na żywo bezpośrednio ze swojego domu. Nagle przechylił się do tyłu i opadł na kanapę tak, jakby stracił przytomność. Widzowie zaniemówili ze strachu.

Nagranie już teraz jest hitem mediów społecznościowych. Wszyscy zastanawiają się, co się stało politykowi. Ten po prostu padł. Publikujemy nagranie:

Korwin-Mikke u Gozdyry. NAGRANIE

Korwin po prostu nagle przechylił się do tyłu, kiedy prowadząca poruszała temat LGBT. Pozostaje nam czekać na oficjalną wypowiedź lidera Konfederacji. Być może sam wyjaśni widzom, co się wówczas wydarzyło i czy z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. Być może po prostu przysnął, co już wcześniej mu się zdarzało.

Źródło: Twitter

małgorzata tomaszewska festiwal w opolu opole 2020 prowadząca kim jest syn wiek mąż

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi festiwal w Opolu. Co o niej wiemy?

rafał brzozowski festiwal opole prowadzący

Rafał Brzozowski o relacjach damsko-męskich. „Dżentelmenów dziś już nie ma”