w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Trzaskowski wywołał awanturę w klubie nocnym. Krzyczał: „To moje miasto!”

Rafał Trzaskowski wywołał awanturę w klubie nocnym. Jak wynika z doniesień, przerwał imprezę i domagał się zmiany muzyki.

trzaskowski pijany paloma nagranie pijany awantura zmiana muzyki
Fot. Twitter

Rafał Trzaskowski był w nocy na dyskotece w jednym z klubów w Warszawie. W pewnym momencie nie spodobała mu się muzyka i oczekiwał zmiany na coś „bardziej do tańca„. Miał przekonywać, że on w tym mieście rządzi.

Trzaskowski w klubie nocnym: „Wszyscy chcą zrobić wam krzywdę”

Do opisywanej sytuacji doszło w klubie nocnym Paloma, znajdującym się nad Wisłą. Była godzina 1 w nocy. Rafał Trzaskowski zaczął w pewnym momencie domagać się zmiany muzyki.

Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę – mówił do DJ-a prezydent Warszawy. Całe zajście nagrały obecne w klubie nocnym osoby, a informację o zajściu zamieścił portal pudelek.pl. Serwis twierdzi, że słowa padły w żartobliwym tonie.

Sprawę skomentował na Twitterze między innymi poseł PiS Dominik Tarczyński.

To jest zajebiste, żeby było jasne – dodał.  Niezręcznie zrobiło się dopiero wtedy, gdy prośby polityka nie zostały spełnione. Chwilę później zapytał, ile osób w klubie ma założone na twarz i nos maseczki. Wtedy dopiero wyjął z kieszeni swoją maskę i zakrył nią usta.

Trzaskowski dyskoteka. Prośba o zastosowanie się do zasad reżimu sanitarnego

Nagranie do Internetu trafiło 13 września. Widać na nim, jak prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wykłóca się z DJ-em jednego z nadwiślańskich klubów o zmianę granego repertuaru. Trzaskowski w sobotę miał być w klubie Paloma na urodzinach znajomej.

Jak czytamy na pudelek.pl, „w klubie odbywał się nieoficjalny after po festiwalu Ephemera i dziewczyny, które grały, zostały proszone o granie ambientu„. Uczestnicy imprezy mieli zgłaszać swoje zastrzeżenia co do muzyki już wcześniej. Świadek cytowany przez portal twierdził, że muzyka aż do godz. 1 w nocy nie trafiała w gust. Wtedy d rozmów z DJ-ami oddelegowano prezydenta miasta.

TRZASKOWSKI W KLUBIE PALOMA ZOBACZ NAGRANIE

Jak twierdzi rozmówca portalu pudelek.pl, muzyka została na prośbę prezydenta wyłączona. Ludzie jednak twierdzili, że im się muzyka podoba i by chcieli tańczyć. Zostali upomniani, dlatego, że nie ma tańca, skoro nikt nie ma na sobie maseczek. Muzyka rozległa się z głośników ponownie, wszyscy się rozeszli. Na czas całego zajścia muzyka została jednak wyciszona.

Dziennikarz Onetu Andrzej Gajcy stwierdził, że to wyczyn, żeby „być prezydentem Warszawy, niedoszłym prezydentem Polski, aspirującym do bycia liderem opozycji i twórcą nowego ruchu i w jedną noc będąc na „gazie” wszystko spierniczyć, bo muza była nie taka.”

Po godzinie 17 w niedzielę prezydent stolicy zamieścił na swoim Twitterze zabawne nagranie. Można je odebrać jako komentarz video do całego zajścia.

Politolog o zachowaniu Trzaskowskiego

Zdaniem prof. Chwedoruka z Uniwersytetu Warszawskiego, sytuacja nie przyczyni się do zachwiania pozycji Trzaskowskiego.

Mamy do czynienia z sytuacją, w której nie ma jednej przestrzeni społecznej, takiej, w której funkcjonują wszyscy albo chociaż większość, tak jak to było 20-30 lat temu. Nastąpiła segmentacja na poziomie mediów po wejściu mediów nowej generacji. Wśród obywateli podziały społeczne uległy utrwaleniu. Dla wielu taka sytuacja będzie asumptem do krytyki polityka, dla innych będzie to rzeczą zupełnie obojętną, a dla jeszcze innych nawet pozytywną – powiedział profesor pytano przez TVP Info.

Źródło: Pudelek.pl, TVP Info, Twitter

jarosław kaczyński tiktok piątka dla zwierząt nagranie

Nagranie z Kaczyńskim krąży po sieci! Zaszokował młodych ludzi ZOBACZ

Anna Czartoryska Niemczycka instagram dzieci aktorka serial rodzice wikipedia

Anna Czartoryska-Niemczycka o przyjaźni damsko-męskiej. „Tylko pod pewnymi warunkami”