w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Nagranie z Kaczyńskim krąży po sieci! Zaszokował młodych ludzi ZOBACZ

Tego jeszcze do tej pory nie było. Film z Jarosławem Kaczyńskim zaszokował młodych ludzi. To trzeba zobaczyć.

jarosław kaczyński tiktok piątka dla zwierząt nagranie

Szokujące nagranie! Tego jeszcze do tej pory nie było. Jarosław Kaczyński pojawił się w mediach społecznościowych, a jego film podają sobie między sobą internauci. Prezes PiS zadebiutował na TikToku.

Film z Kaczyńskim krąży po sieci i szokuje młodych

Prezes Prawa i Sprawiedliwości postanowił zaistnieć w tak popularnych wśród młodzieży mediach społecznościowych. W ten sposób chce zachęcić obywateli do tego, aby działali w słusznej sprawie. Jarosław Kaczyński na TikToku? To coś, o czym jeszcze niedawno nawet byśmy nie pomyśleli.

71-letni prezes obozu rządzącego właśnie zadebiutował w przestrzeni internetowej. Nie miał tremy i jak widać, idealnie poradził sobie jak na pierwszy raz. W ten sposób Kaczyński chce trafić do umysłów młodych ludzi. Chce tam zyskać poparcie dla ustawy o ochronie zwierząt, o której tak ostatnio głośno.

Ruszamy z akcją #StopFurChallenge popierającą ustawę „Piątka dla Zwierząt”. Nominujcie i share’ujcie! – brzmi wpis na TikTok-owym profilu młodzieżówki partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jarosław Kaczyński debiutuje na TikToku. Tam się go ludzie młodzi nie spodziewali

Szef Prawa i Sprawiedliwości może nie po raz pierwszy korzysta z nowoczesnych technologii, ale na pewno z TikToka. Na nagraniu w ogóle nie widać, aby się krępował i miał tremę. Poradził sobie wręcz książkowo i bez odrobiny wstydu.

Jarosław Kaczyński bez wątpienia radzi sobie dobrze z przemówieniami. Tym razem również poradził sobie – jak na debiut – całkiem świetnie. Pytanie brzmi, czy młodzież korzystająca z TikToka polubi to nagranie? Jak młodzi ludzie przyjmą na swoim podwórku prezesa?

Jarosław Kaczyński TikTok – zobacz nagranie

To jest naprawdę potrzebne. Dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca i chciałbym nominować dwie osoby. Pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii, Krzysztofa Sobolewskiego, do tego, by dalej w tym kierunku działali – tymi słowami skończył swój debiutancki występ prezes PiS.

„Piątka dla Zwierząt”. O co chodzi?

Projekt PiS o nazwie „Piątka dla Zwierząt” to ustawa, która do Sejmu trafiła kilka dni temu. TO między innymi całkowity zakaz hodowli zwierząt na futra i wzmocnienie kontroli warunków przetrzymywania zwierząt. To także całkowity zakaz udziału zwierząt w cyrkach.

Nie będzie też dozwolone trzymanie zwierząt na uwięzi. Młodzi ludzie są dość wrażliwi, więc może występ Kaczyńskiego na TikToku to strzał w dziesiątkę.

Źródło: Onet, YouTube

makabryczne odkrycie poćwiartowane łabędzie lubuskie kłusownicy

Makabryczne odkrycie w środku lasu. Ktoś poćwiartował 9 łabędzi

trzaskowski pijany paloma nagranie pijany awantura zmiana muzyki

Trzaskowski wywołał awanturę w klubie nocnym. Krzyczał: „To moje miasto!”