w ,

Kasia Tusk apeluje do fanów o pomoc! Pokazała zdjęcie ze szpitala

Kasia Tusk, córka byłego premiera Donalda Tuska, zamieściła na swoim Instagramie szokujące zdjęcie ze szpitala i rozpaczliwy apel do fanów.

kasia tusk dziecko instagram zdjęcie sklep styllizacje mąż
Fot. makelifeeasier instagram

Kasia Tusk, córka byłego premiera Donalda Tuska, zamieściła na swoim Instagramie szokujące zdjęcie ze szpitala i rozpaczliwy apel do fanów. To wstrząsnęło internautami, którzy obserwują jej profil.

Kasia Tusk apeluje o pomoc i wrzuca dramatyczne zdjęcie ze szpitala

Córka Donalda Tuska nie od dziś prowadzi swoje media społecznościowe i wszyscy należący do internetowej społeczności raczej ją znają. Tym razem jednak jej zdjęcie wygenerowało sporą dawkę smutku i rozpaczy wśród obserwujących jej profil na Instagramie.

Młoda Tuskówna znana jest raczej z działalności na blogu, gdzie wrzuca stylowe fotografie swoich stylizacji. Tym razem jednak doświadczyła czegoś tam okrutnego, że musiała się tym podzielić ze swoimi fanami z sieci.

Zdjęcie zrobione w szpitalu w Gdańsku i smutny apel – to zobaczyli fani Kasi Tusk wchodząc dziś na jej profil. Wielu oniemiało, a inni byli poruszeni. Jeszcze gorzej było, gdy przeczytali cały apel pod zdjęciem.

Córka Donalda Tuska o rodzinnym dramacie. Opowiedziała o tym dopiero teraz

Mam nadzieję, że to zdjęcie będzie dla nas tylko pamiątką po kilku dniach strachu i niepewności. W takim miejscu naprawdę sporo myśli się o dzieciach i ich mamach, które poznały druzgocącą diagnozę i musiały zaakceptować fakt, że szpital stanie się ich drugim domem na długi czas. Nie lubię dzielić się prywatnymi historiami, ale mój instynkt podpowiada mi, że ten post wzbudzi większe zainteresowanie – czytamy pod fotografią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Jak pisze Kasia Tusk, ciężko uwierzyć, że „ludzkie życie można po prostu kupić za pieniądze”. – Zapewne znacie już parę historii o zawrotnej kwocie 9 milionów za jeden zastrzyk. Bardzo mocno trzymam kciuki, aby ten lek przeszedł przez cały proces przyznawania refundacji i żeby za kilka miesięcy te dzieci dostawały lek od ręki, tak po prostu – dodała córka premiera.

Na tym nie koniec. Kogo pokazuje zdjęcie? To mała Tosia. Na fotografii nie widać jej mamy, która codziennie zdaje relację z walki o życie córeczki. Zebrała już ponad 8 mln zł na lek, który ratuje życie. Kasia Tusk namówiła więc swoich fanów na dorzucenie się do zbiórki. Niestety… czas ucieka.

Źródło: Instagram / makelifeeasier_pl

wideorejestratory samochodowe ranking kamera cofania mio jaką kupić

Wideorejestratory samochodowe. Czy czeka nas kryzys w tej branży?

goodyear blimp sterowiec

Goodyear Blimp. Sterowiec symbolem od ponad 100 lat