w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Tadeusz Rydzyk sprzedaje krzyże antywirusowe. „Łaska obrony przed groźbą choroby”

Tadeusz Rydzyk wie, jak robić biznes nawet w trudnych czasach. Okres walki z koronawirusem powoduje, że wielu ludzi modli się do Boga i wraca do wiary.

tadeusz rydzyk epidemia koronawirus zaraza krzyż sklepik
Fot. Wikipedia / Piotr Drabik

Tadeusz Rydzyk wie, jak robić biznes nawet w trudnych czasach. Okres walki z koronawirusem powoduje, że wielu ludzi modli się do Boga i wraca do wiary. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę redemptorysta z Torunia, który postanowił wypełnić niszę.

Tadeusz Rydzyk i krzyże na zarazę

Powiązany z redemptorystą internetowy sklepik wzbogacił swoją i tak sporą ofertę o krzyże i modlitwy na czas epidemii – dowiadujemy się w „Super Expressie”. Wszystko za pomocą księgarni fundacji „Nasza Przyszłość„, gdzie duchowny z Torunia jest przewodniczącym rady. Już wcześniej można było tam znaleźć specjalną ofertę dla bojących się wirusa – maseczki i przyłbice ochronne.

POLECAMY:
Tadeusz Rydzyk sprzedaje krzyże antywirusowe. "Łaska obrony przed groźbą choroby"
”]

U redemptorystów można zakupić też specjalne obrazki z wizerunkiem krzyża oraz modlitwą. Ceny nie są wygórowane. Złotówka za mały obrazek, 14 zł za obrazek nadający się do powieszenia na ścianę… Trzeba przyznać, że to oferta dosyć łagodna dla przeciętnego portfela.

„Obrazek będzie chronił twój dom”

Obrazek z krzyżem będzie chronił twój dom, tak jak chronił przed wiekami domy narażonych na epidemię straszliwych chorób chrześcijan – czytamy na stronie sklepiku. Są też droższe rarytasy. Np. za 22 zł można zakupić drewniany krzyż św. Zachariasza, znany też pod inną nazwą – krzyż morowy.

POLECAMY:
Koronawirus. Ksiądz z awionetki odpędzał epidemię relikwiami Jana Pawła II

Wobec szerzącej się dziś epidemii warto jest przypomnieć sobie ten zapomniany kult – zachęca strona księgarni „Nasza Przyszłość”. Co jeszcze oferuje Tadeusz Rydzyk? Możemy zaopatrzyć się np. w kieszonkowy modlitewnik zawierający litanie do św. Rocha i św. Rozalii. To patroni od morowej zarazy. Koszt? 10 zł.

„Wyprosisz łaskę obrony przed groźbą choroby”

Módl się słowami potężnej modlitwy, za sprawą której wyprosisz łaskę obrony przed groźbą choroby dla siebie, twoich bliskich a także całej Ojczyzny. Obrazek z krzyżem będzie chronił twój dom, tak jak chronił przed wiekami domy narażonych na epidemię straszliwych chorób chrześcijan – czytamy na stronie sklepu.

Źródło: Interia, Super Express

zwracanie długów big infomonitor krajowy rejestr długów windykacja komornicza komornik

Zwracanie długów nie jest obowiązkiem. Tak uważa co dziesiąty Polak

debata trump biden 2020 usa kabel przewód oszustwo

Debata Trump Biden. Kandydat demokratów przyłapany na oszustwie?