w

Debata Trump Biden. Kandydat demokratów przyłapany na oszustwie?

Debata Trump-Biden odbyła się nocą naszego czasu w Cleveland. To pierwsze z trzech spotkań kandydatów w wyborach o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych.

debata trump biden 2020 usa kabel przewód oszustwo
Fot. Twitter

Debata Trump-Biden w Cleveland już za nami. To pierwsze z trzech spotkań kandydatów w wyborach o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Okazało się, że kandydat demokratów Joe Biden mógł dopuścić się oszustwa. Nagranie obiegło internet.

Debata Trump Biden w cieniu oszustwa?

Pierwszą z cyklu debatę w wyścigu o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych zdominowały głównie wyzwiska i ataki personalne.

Jesteś najgorszym prezydentem, jakiego kiedykolwiek miała Ameryka – mówił o Trumpie Joe Biden. Nazwał go również „klaunem” i „pieskiem Putina”.

W 47 miesięcy zrobiłem więcej niż ty w 47 lat – odpowiedział mu na atak urzędujący prezydent  Donald Trump. Kolejna debata zaplanowana została na 15 października i odbędzie się w Miami,. Ostatni ma odbyć się 22 października w Nashville. Wybory prezydencie w USA odbędą się 3 listopada.

Sieć społecznościową Twitter obiegło nagranie z debaty, na którym widać kabelek pod marynarką Bidena. Film szybko stał się wiralem w mediach społecznościowych. Pokazuje Joe Bidena i dziwny przewód lub urządzenie pod klapą marynarki, a także na wewnętrznej stronie ręki.

Nagranie na Twitterze pokazuje dwa dziwne elementy

Wideo pierwotnie zamieszczono na Facebooku na profilu Jaya Ashursta z Kaliforni i zobaczyło je już ponad pół miliona ludzi. Biden w pewnej chwili sięgnął lewą ręką do prawej części garnituru by rzekomo poprawić ubranie. Sekundę później wyłania się ciemna linia, która wygląda jak przewód. Potem kandydat demokratów prostuje się, a ciemna linia znika w jego kurtce.

POLECAMY:
Trump w tarapatach. Wiedział o wirusie w listopadzie?

W ciągu kilku godzin klip na Twitterze zdobył popularność. Na profilu Jamesa Woodsa możemy zobaczyć wspomniane nagranie. Rozpętała się też akcja pod hashtagiem #JoeWired. W innym momencie debaty widać też, że kandydat Demokratów nosi coś na wewnętrznej stronie dłoni. Zauważyć tam można dziwny, podłużny element.

Czy to nadajnik i mikrofon? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że sztab Bidena nie zgodził się na kontrolę kandydata pod kątem zażywania narkotyków czy posiadania urządzeń, które mogłyby ułatwić mu wystąpienie w debacie.

Obrońcy Bidena twierdzą, że na koszuli nie ma nic poza zwykłym zgięciem materiału i nagranie w lepszej jakości tę tezę uwiarygadnia. Z kolei element w okolicy dłoni może być końcówką długopisu, którym Biden w trakcie debaty wielokrotnie się posługiwał.

Źródło: Twitter, NewsWars

tadeusz rydzyk epidemia koronawirus zaraza krzyż sklepik

Tadeusz Rydzyk sprzedaje krzyże antywirusowe. „Łaska obrony przed groźbą choroby”

koronawirus lockdown sądy sądownictwo przewlekłość iustitia odwołane sprawy

Koronawirus zdemolował sądownictwo. Setki tysięcy spraw odwołanych