w

Wadowice: W stroju papieża spacerował po mieście. Ludzie klękali i modlili się

Wadowice kojarzą się głownie z Janem Pawłem II. Mieszkańcy miasta nie kryli wzruszenia i zdziwienia, gdy zobaczyli, jak mężczyzna przebrany za papieża spaceruje po mieście.

wadowice stulecie urodzin jana pawła ii w stroju papieża teledysk
Fot. UM Wadowice

Wadowice kojarzą się głownie z Janem Pawłem II. Mieszkańcy miasta nie kryli wzruszenia i zdziwienia, gdy zobaczyli, jak mężczyzna przebrany za papieża spaceruje po mieście. Niektórzy modlili się i klękali.

Wadowice. Mężczyzna przebrany za papieża spacerował po rynku

Mężczyzna postanowił przebrać się za papieża Jana Pawła II, po czym udał się na spacer po wadowickim rynku. Ludzie, którzy go zauważyli, przecierali oczy ze zdumienia, klękali, a nawet modlili się. Niektórzy byli zdezorientowani i sądzili, że to jakiś żartowniś, który obraża uczucia religijne.

Okazało się ostatecznie, że był to wynajęty przez Urząd Miasta Wadowic aktor. W mieście na potrzeby koncertu z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II kręcono teledysk. Aktor wcielił się jak widać w rolę idealnie.

Wszystko wyszło na jaw, gdy do przebierańca podeszli ubrani na czarno inni mężczyźni. Okazało się, że jeden ma kamerę. Wielki koncert z okazji stulecia urodzin Świętego Jana Pawła II powstaje przy udziale Telewizji Polskiej.

Taka sytuacja z rana 😁 #Wadowice #100JP2

Opublikowany przez Wadowice – tu wszystko się zaczęło Wtorek, 6 października 2020

100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Widowisko będzie transmitowane na żywo przez TVP. Odbędzie się na wadowickim rynku w niedzielę 18 października. Początek już o godzinie 17.00.

Wśród wykonawców pojawią się między innymi Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Janusz Radek, Golec uOrkiestra, Arka Noego, Mała Armia Janosika i najbardziej znana śpiewająca zakonnica w Europie Cristina Scuccia, zwyciężczyni włoskiej edycji programu The Voice.

Źródło: UM Wadowice

toyota land cruiser olx cena space cruiser pojazd księżycowy

Od modelu Land Cruiser po pojazd księżycowy. Toyota i jej Cruisery

daruisz kordek żona włocławek lockdown w labiryncie wzrost wiek twoja twarz brzmi znajomo

Dariusz Kordek bezrobotny. „Wprowadzam w życie plan B”