w ,

Aleksandra Dulkiewicz ujawniła prawdę o stanie zdrowia. „Upolował mnie…”

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, poinformowała obserwujących ją internautów w mediach społecznościowych na temat swojego stanu zdrowia.

aleksandra dulkiewicz wiek chora koronawirus dulkewicz twitter
Fot. Facebook; Artur Andrzej CC BY-SA 4.0

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że dotknęło ją zakażenie koronawirusem. Zapewniła jednocześnie, że czuje się dobrze. Pracuje zdalnie i tak będzie pracowała przez kolejne dni.

Aleksandra Dulkiewicz zakażona koronawirusem

Jestem zakażona COVID-19. Czuję się dobrze, jedynie potrawy straciły smak i zapach. Pracuję w domu. Wbrew niektórym głosom wirus nie jest w odwrocie, a jego skutki trudno oszacować. W Gdańsku w listopadzie zmarło 888 osób. To jeszcze raz tyle, co w listopadzie ub.r. Uważajcie – napisała na Twitterze prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz

Z kolei na Facebooku napisała dużo więcej. – Upolował i mnie, przed chwilą dowiedziałam się, że jestem zakażona wirusem COVID-19. Czuję się dobrze, jedynie potrawy straciły smak i zapach. Będę pracowała pozostając w zaciszu domowym – napisała w poście na swoim oficjalnym kanale na Facebooku.

Dulkewicz Twitter. „Proszę, uważajcie na siebie”

Zdaniem prezydent Gdańska, mimo optymistycznych głosów „wirus wcale nie jest w odwrocie, a wszystkie jego skutki dziś trudno oszacować„. Podała też, że w Gdańsku tylko w listopadzie zmarło aż 888 osób, czyli dwukrotnie więcej niż rok temu w tym samym okresie.

Proszę uważajcie na siebie, zasłaniając usta i noc, dezynfekujcie dłonie, ale przede wszystkim unikajcie zgromadzeń, tłumów w sklepach i spotkań towarzyskich w zamkniętych pomieszczeniach. Troszczmy się o seniorów i osoby najbardziej narażone na zakażenie – przyznała Aleksandra Dulkiewicz.

Na zakończenie wyraziła wdzięczność za pracę skierowaną do medyków, pielęgniarek i położnych, diagnostów, pracowników laboratoriów i Sanepidu i innych.

Dziękuję też wszystkim służbom miejskim, dzięki którym w tym trudnym czasie funkcjonujemy normalnie – napisała prezydent Gdańska. Jej wpis na Facebooku skomentowało już ponad 2 tys. internautów życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Twitter, Facebook

ojciec rydzyk kolejna dotacja wsksim szef radia maryja pieniądze uczelnia nbp

Ojciec Rydzyk z kolejną dotacją. W 3 lata dostał ponad 700 tys. zł

kolory wnętrz 2020 2021 inspiracje jak dobierać pokój salon

Najmodniejsze kolory wnętrz? Poznaj je wszystkie!