w

HAHAHA!HAHAHA!

Jarosław Kaczyński składa życzenia Polakom. „Jesteśmy jedną wielką rodziną”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości skierował ważne słowa do Polaków. „Przed Polską jest dobra i wielka przyszłość. Musimy być cierpliwi.”

jarosław kaczyński życzenia świąteczne prezesa pis youtube
Fot. PiS / YouTube (screen)

Jarosław Kaczyński skierował ważne słowa do Polaków z okazji Świąt Bożego Narodzenia. – Przed Polską jest dobra i wielka przyszłość. Musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba zdyscyplinowani i przede wszystkim być razem – powiedział prezes PiS.

Jarosław Kaczyński: „Jesteśmy jedną wielką rodziną”

Zdaniem szefa Prawa i Sprawiedliwości Polacy są „jedną wielką rodziną„, która może być „bardzo ważną i samodzielną częścią wielkiej europejskiej rodziny„. Nagranie trwające nieco ponad 2 minuty z udziałem Jarosława Kaczyńskiego opublikowano dziś na Twitterze partii PiS. Przedstawia ono prezesa siedzącego na tle choinki. Prezes przemawia na tle choinki, widać też bombki w kształcie… kotów.

Szanowni państwo, zbliża się Boże Narodzenie, święto Narodzenia Pańskiego, święto, które przynosi ze sobą przede wszystkim radość i nadzieję, nadzieję na dobrą przyszłość, dobrą przyszłość każdego z nas, każdej rodziny i tej wielkiej rodziny, jaką jest naród. Dziś, w trudnym momencie, momencie, gdy trwa ciągle pandemia, ta nadzieja na przyszłość jest szczególnie ważna. Wierzę, że przyszły, zbliżający się 2021 rok, będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, się zakończy, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się – zaczyna Kaczyński.

„Jedność jest nam bardzo potrzebna”

Jestem przekonany, że przed Polską dobra, a nawet wielka przyszłość, ale musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba – zdyscyplinowani i być przede wszystkim razem. Święta Bożego Narodzenia to także święta jedności. Święta jedności, która jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo potrzebna, szczególnie w trudnym czasie. Jestem przekonany, że ten trudny czas mija. Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom. Niezależnie od tego gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią – kontynuuje na nagraniu prezes PiS.

Życzenia Świąteczne Prezesa PiS, Wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego

Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być. Wierzę, że ta rodzina będzie częścią, ale bardzo ważną i samodzielną częścią, wielkiej europejskiej rodziny – podsumowuje szef Prawa i Sprawiedliwości.

dzień dziadka 2021 kiedy jest co kupić na prezent

Taki spersonalizowany prezent spodoba się każdemu Dziadkowi

lech wałęsa bankrutem koronawirus prezenty stan zdrowia

Smutne święta Lecha Wałęsy. „Bez prezentów, jestem bankrutem”