w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-latki przejechanej przez autobus. „Ludzie, opamiętajcie się!”

Internauci wysyłają sobie drastyczne zdjęcie zwłok 19-latki, która zginęła w Katowicach pod kołami autobusu. Na Facebooku kobiety trwa w najlepsze festiwal znieczulicy, nienawiści i hejtu.

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop
stltoday.com, zdjęcie ilustracyjne

Teksty internautów, które można od paru dni przeczytać na profilu poszkodowanej 19-latki Basi Sz. z Katowic, to prawdziwa tragedia. Większość z tych wypowiedzi nie nadaje się do cytowania. Ale to nie tylko pełne nienawiści komentarze, ale też żonglowanie drastycznym zdjęciem dziewczyny, zrobionym tuż po wypadku

Katowice. Zdjęcie ciała 19-latki w rękach internautów. Policja reaguje, prokuratura bada sprawę

Ktoś, kogo policja wciaż szuka, opublikował na Facebooku Barbary Sz. poszkodowanej 19-latki, zdjęcie jej zwłok. Do sprawy włączyła się też prokuratura z Katowic. To smutny obraz tego, co się dzieje z naszym społeczeństwem w połączeniu z treściami publikowanymi na jej profilu. – Ludzie, opamiętajcie się! – pisze część internautów, a my sprawdzamy, co robi w tej sprawie policja. Na profilu tragicznie zmarłej kobiety pojawiło się tysiące komentarzy pełnych nienawiści i hejtu.

Niezręczna sytuacja, ale wisiała mi 50 złotych. Kto mi je teraz odda? – napisał jeden z internautów. – Mam ochotę na mielone. Przypadek? – skomentował inny. Tego typu wpisów jest więcej. Nawet jeśli to żart, to wiele mówi o naszym społeczeństwie. W obliczu tak potężnej tragedii na profilu 19-latki odbywa się prawdziwy festiwal nienawiści i – nazywajmy rzeczy po imieniu – głupoty.

Pokaże ktoś te zwłoki na priv? – napisał inny z internautów. Ludzie żonglują zdjęciem zmasakrowanego ciała dziewczyny bez żadnych skrupułów. Wiele wskazuje na to, że fotografia jest prawdziwa. Nie wiadomo, kto je wykonał, ale zrobione zostało z wnętrza parawanu. Możliwe więc, że zrobił to ktoś z pracujących na miejscu służb w trakcie zabezpieczania miejsca wypadku.

Sadistic Katowice. Internauci szukają zdjęcia zwłok Basi w Google. W Katowicach wrze. Pogrzeb Basi z Katowic

Przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Kazimierz Karolczak, również odniósł się do sytuacji, która miała miejsce. – Dramatyczny wypadek (…) jest czymś niepojętym. Nie potrafię wręcz uwierzyć, jak mogło się to stać, ale jednak doszło do tego tragicznego zdarzenia. Pod kołami zginęła młoda dziewczyna, przed którą było całe życie… Wyrazy współczucia dla rodziny oraz bliskich – napisał na Facebooku.

POLECAMY:
Katowice. Wyciekło DRASTYCZNE zdjęcie ciała potrąconej 19-latki. Na jej Facebooku...

Co jest powodem takiej fali nienawiści i hejtu na profilu kobiety? 19-letnia Barbara Sz. miała dwoje małych dzieci. W wielu opiniach internauci nawiązywali właśnie do tego faktu, że pierwsze z nich urodziła jako 17-latka. I się zaczęło… Dziś komentarzy jest już ponad 20 tys. – Mam nadzieję że rodzina nie czyta tych komentarzy 😭 – stwierdziła jedna z internautek. – Wstyd mi za was! Nawet pod zdjęciami niewinnego dziecka hejterzy nie umieją się powstrzymać. Leczcie się! – skomentowała inna.

Pogrążonej w smutku rodzinie i bliskim redakcja naszego portalu życzy siły i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Źródło: Facebook

pierwsza rozmowa jak zacząć randka spotkanie z chłopakiem z dziewczyną

Jakie tematy poruszyć w rozmowie z płcią przeciwną? Skuteczne rady

jak zadbać o ogród na zimę

Jak zadbać o ogród zimą? Oto najlepsze i sprawdzone metody