w ,

Jakie tematy poruszyć w rozmowie z płcią przeciwną? Skuteczne rady

Nieśmiałe dziewczyny czekają na pierwszy ruch chłopaka, o tyle speszeni mężczyźni nie mogą wydobyć z siebie słowa.

pierwsza rozmowa jak zacząć randka spotkanie z chłopakiem z dziewczyną

Rozmowa z osobą nowo poznaną często bywa dla nas kłopotliwa. Tak naprawdę po przedstawieniu się, nie wiemy jaki temat poruszyć, aby nieco rozkręcić znajomość i poznać się bliżej. Dla wielu osób problemem jest rozpoczęcie konwersacji z płcią przeciwną, szczególnie jak ktoś jest bardzo nieśmiały. O ile nieśmiałe dziewczyny czekają na pierwszy ruch chłopaka, o tyle speszeni mężczyźni nie mogą wydobyć z siebie słowa.

Dlatego, zanim umówisz się na  spotkanie z osobą płci przeciwnej, zobacz jak nawiązać rozmowę i jakie tematy poruszyć, aby wasz meeting upłynął w miłej atmosferze, a przy tym nie zniechęcić jej lub jego do siebie. Na początku chcemy podziękować portalowi KobiecyStyl.pl za pomoc przy stworzeniu tego artykułu.

Pierwsza rozmowa – jak zacząć?

Pierwsze spotkanie, pierwsza rozmowa jest na ogół niezobowiązująca. Co to znaczy ? Otóż nie musisz się wysilać na rzucanie jakiś inteligentnych tematów. Ale jest jedna istotna rzecz w tym wszystkim. Otóż bądź panem całej sytuacji i pokieruj nieco rozmową.

Zapewne każde z was przyszło na to spotkanie z pewnymi oczekiwaniami i niepewnością co do drugiej osoby. Zatem lekki stres odczuwacie obydwoje. Z tego też względu warto zacząć znajomość od okolicznościowego tematu lub  żartu, tak aby rozluźnić atmosferę.

Mężczyźni często potrafią znaleźć coś ciekawe w danym otoczeniu lub w danej sytuacji, aby można na to zwrócić uwagę i się tym zainteresować lub nawet pośmiać. Tematy mogą mieć zabarwienie nieco osobiste, ale nie wchodźmy nikomu z butami za bardzo w życie. Przykładowe tematy:

  • Czym się zajmujesz na co dzień. Gdzie pracujesz lub gdzie się uczysz?;
  • Coś o swojej szkole lub pracy;
  • Czy lubisz to co robisz. Jak na to się zapatrujesz;
  • Zainteresowania, hobby;
  • Gdzie lubisz chodzić: kino, teatr, koncert, muzyka.

Należy słuchać drugiej strony

Przy tym warto słuchać drugiej strony, ale nie dawać jej odczuć tego zbyt. Dziewczyna, która widzi, że chłopak koncentruje się nad tym co ona do niego mówi, może poczuć się speszona.

Odwzajemnij swoje zainteresowanie, tym co ona ci opowiedziała i również podziel się swoją pracą, szkołą,  zainteresowaniami itp.

Temat zainteresowania i hobby są szczególnie ważne, ponieważ gdy dziewczyna ci się podoba, to możesz ją zaprosić na kolejną randkę na przykład do kina na ulubiony film lub na boisko pograć w siatkówkę, jeżeli ona gra amatorsko i lubi to robić.

Nie tylko mężczyźni mają problem z rozpoczęciem rozmowy z dziewczyną, również płeć przeciwna często nie wie, o czym rozmawiać z chłopakiem i czeka, aż on rozpocznie jakąś dyskusję. A gdy chłopak okaże się nieśmiały ? To wtedy ty musisz przejąć pałeczkę. Zatem zobacz, o czym możesz porozmawiać z chłopakiem, oto 10 tematów do rozmowy z facetem: https://kobiecystyl.pl/o-czym-rozmawiac-z-chlopakiem-10-tematow-do-rozmowy-z-facetem/.

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop basia szafraniec sadistic katowice 19 latka zdjecia drastyczne zwłoki wykop basia szafraniec wykop zdjecia autobus ciało wypadek

Katowice. Wyciekło DRASTYCZNE zdjęcie ciała potrąconej 19-latki. Na jej Facebooku…

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop

Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-latki przejechanej przez autobus. „Ludzie, opamiętajcie się!”