w ,

Majka Jeżowska podzieliła się radosną nowiną! To już pewne. „Szczęściara ze mnie”

Wszyscy kochaliśmy jej piosenki będąc dziećmi. Teraz to ją czeka opieka nad maleństwem. Przyznaje, że nie może się już doczekać.

majka jeżowska ciąża syn babcia instagram
Piosenkarka podzieliła się wspaniałą wieścią z fanami. Fot. Instagram (screen); Newseria

„Wszystkie dzieci nasze są” – śpiewała kiedyś Majka Jeżowska. Ujawniła właśnie fanom przecudowną wiadomość i podzieliła się nią z całym światem. To rzeczywiście bardzo radosna nowina. To już potwierdzone. Rodzina artystki lada moment się powiększy.

Majka Jeżowska zostanie… babcią!

Rodzina 61-letniej Majki Jeżowskiej wkrótce się powiększy. Artystka niebawem zostanie babcią! Syn uwielbianej przez dzieci piosenkarki oraz jego ukochana spodziewają się potomstwa. Jeżowska nie kryje wzruszenia i już nie może się doczekać przyjścia malucha na świat.

Ta fantastyczna wiadomość postawiła na nogi całą rodzinę piosenkarki. To ona chyba póki co cieszy się najbardziej, bo już niebawem zostanie babcią! Udzieliła przy okazji kilku wypowiedzi dziennikowi „Fakt„. Potwierdziła, że syn może na nią liczyć i chętnie zajmie się opieką nad dzieckiem oraz wspomoże młodych swoim doświadczeniem.

Partnerka syna Majki Jeżowskiej jest bardzo zadowolona i ma świadomość, że może liczyć na teściową. Ma o niej bardzo dobre zdanie, mają też ze sobą świetny kontakt.

Partnerka syna Jeżowskiej: „Szczęściara ze mnie!”

Teściową mam wyjątkową, z którą myślę bardzo się lubimy. Szczęściara ze mnie – ujawniła partnerka Wojciecha (syna Jeżowskiej), Sophie. Takich relacji można tylko pozazdrościć. Młodzi już odliczają czas do narodzin. A co mówi o całej sytuacji artystka?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Jezowski (@komaneq)

Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham – przyznaje z radością Majka Jeżowska. Przy okazji przyznała, że opieka nad dzieckiem być może będzie dla niej motywacją do napisania kolejnych piosenek dla najmłodszych.

Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem. Może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam pomysłu i motywacji – wyznała pełna radości artystka w rozmowie z dziennikarzami „Faktu„. Życzymy spełnienia w nowej roli!

Źródło: Instagram, Fakt

szczepionka johnson&johsnon wycofana z europy

Szczepionka tej firmy wycofana z Europy. Zapadła ostateczna decyzja

granica polsko-białoruska uchodźcy z afganistanu morawiecki

Pilna konferencja wystraszonego premiera. Mówił o ograniczaniu praw obywatelskich